levné potenciometry do 40Kč

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zdenekxxx
Příspěvky: 272
Registrován: 19 úno 2007, 01:00

#16 Příspěvek od zdenekxxx »

Clifordo - stavím to pro kamaráda a mou starostí je dostat náklady na minimum a výsledný efekt na maximum. Takže spousta kompromisů. Dotovat to nebudu :D

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#17 Příspěvek od Crifodo »

zdenekxxx píše:Clifordo - stavím to pro kamaráda a mou starostí je dostat náklady na minimum a výsledný efekt na maximum. Takže spousta kompromisů. Dotovat to nebudu :D
zdenekkks, počítáš si do nákladů taky čas na konzultace kde sehnat nejlevnější poťáky? :P
já žes už prodebatoval 166,70 Kč... myslím že nějakou studii na toto téma zpracoval J. d. Zimmermann.

Uživatelský avatar
zdenekxxx
Příspěvky: 272
Registrován: 19 úno 2007, 01:00

#18 Příspěvek od zdenekxxx »

Mno ale sám jsi přeci psal že jsou docela dobré, lepší jak TP280 ne? Takže ta cena je takový bonus. :wink:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#19 Příspěvek od Crifodo »

já to osobně beru tak, že na bastlírnu chodím z plezíru a ekonomiku v té chvíli vypínám (nebo souběžně dělám na něčem), ale myslím že troškaření na úrovni desetikorun je leda cesta k doživotní chudobě. Ale to bychom odbíhali dál a dál od tématu.
Psal jsem že TP283 byly šmejdy, TP 280 ze starých TV nebo gramofonů bývaly lepší, asi v Lanškrounu mezitím odešli do penze kvalitní nástrojáři a nastoupili svazáci. Ty DDR v Compu náhodou zrovna vyšly, jiné DDR tahové v B73 mě moc neoslnily.

Uživatelský avatar
zdenekxxx
Příspěvky: 272
Registrován: 19 úno 2007, 01:00

#20 Příspěvek od zdenekxxx »

No to mě ani nepřipomínej, nedávno jsem se rozhodl že budu 4 roky žít v relativní chudobě za cenu poznání a duchovního rozvoje... :lol:

Jsem zvědavý jak to celé dopadne a jestli výsledek uspokojí očekávání.

Uživatelský avatar
valla
Příspěvky: 614
Registrován: 12 úno 2006, 01:00

#21 Příspěvek od valla »

to neni jedno ake potencometre sa daju do lampacu???

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“