Mizející bleskovody na rodinných domech

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DolfiG
Příspěvky: 375
Registrován: 25 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Prešporok

#16 Příspěvek od DolfiG »

Crifodo píše: Dolfig, to je tragédie, ale jsem schopný se s tím smířit protože tak prostě příroda funguje. Nikomu není zaručeno že když se narodí, umře sešlostí věkem. Hůř se smířím s tím, když to dítě srazí opilec a jde si sednout do basy, která je 5x luxusnější než byla moje vojna.
Absolútne súhlasím, život je taký ...

Alebo je mu basa odpustená, lebo je mediálne známy ...

PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od PabloX »

DolfiG píše:
Crifodo píše: Dolfig, to je tragédie, ale jsem schopný se s tím smířit protože tak prostě příroda funguje. Nikomu není zaručeno že když se narodí, umře sešlostí věkem. Hůř se smířím s tím, když to dítě srazí opilec a jde si sednout do basy, která je 5x luxusnější než byla moje vojna.
Absolútne súhlasím, život je taký ...

Alebo je mu basa odpustená, lebo je mediálne známy ...
Napriklad pripad Zitneho - pral si to v auticku pekne rychlo a vraj telefonoval a zabil dieta co bolo s fotrom na vylete na bicykli... Co s takym clovekom? Myslite ze pojde do basy?

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#18 Příspěvek od Standa99 »

Tu sice bleskosvod maji, ale hodne vylepseny!
http://zpravy.idnes.cz/lidi-v-bytovce-o ... domaci_jba

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Jenys »

Tak by mě zajímalo, jaké předpisy používá firma, která wifi anténu namontuje na neuzemněný stožár na ploché střeše rodinného domu a v pohodě odejde. Je to firma Spolnet. Je to vůbec možné podle našich předpisů, aby něco takového mohla firma provést? Je to zodpovědnost majitele domu, nebo firmy, co to namontuje :?: Kdo zná na toto odpověď :?: Děkuji :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“