USB flash disk Pretec

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Slatik
Příspěvky: 10
Registrován: 27 čer 2007, 02:00

USB flash disk Pretec

#1 Příspěvek od Slatik »

Prosil bych o radu: mám USB flash disk pretec i-disk bullet proof ve verzi 2GB. Po formátování ve Windows (klik pravým tlačítkem na jednotku - naformátovat) se na něj nemůžu dostat. Disk se po zasunutí do USB normálně připojí, nainstaluje, ale když klepnu na jeho jednotku tak se vypíše zpráva: vložte disk do jednotky nebo jednotka nenalezena (v Totol commanderu)(zkoušeno na více PC s Win 2K a XP). Napadlo mě, jestli třeba výrobce nedodává nějaký soft na obnovení oddílu nebo tak něco. Nemá někdo zkušenost?

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#2 Příspěvek od jave »

Slatik píše:Prosil bych o radu: mám USB flash disk pretec i-disk bullet proof ve verzi 2GB. Po formátování ve Windows (klik pravým tlačítkem na jednotku - naformátovat) se na něj nemůžu dostat. Disk se po zasunutí do USB normálně připojí, nainstaluje, ale když klepnu na jeho jednotku tak se vypíše zpráva: vložte disk do jednotky nebo jednotka nenalezena (v Totol commanderu)(zkoušeno na více PC s Win 2K a XP). Napadlo mě, jestli třeba výrobce nedodává nějaký soft na obnovení oddílu nebo tak něco. Nemá někdo zkušenost?
Takto jsem omylem 8Gb Xporter naformatoval v NTSF misto FAT32 a take byla mrtvola. Pomohl az Partition manager. Pozor na jdi verzi s crackem

Uživatelský avatar
vladimirek
Příspěvky: 89
Registrován: 31 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Pøerov

#3 Příspěvek od vladimirek »

Hoï ho do koše jakákoliv oprava je dražší jak nový.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#4 Příspěvek od jave »

vladimirek píše:Hoď ho do koše jakákoliv oprava je dražší jak nový.
Ano 2Gb flashka je dnes za par korun

Uživatelský avatar
migi111
Příspěvky: 329
Registrován: 14 led 2008, 01:00

#5 Příspěvek od migi111 »

skús si stiahnuť na stránke toho výrobcu orig. ovládač pre pre systém ktorý máš

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#6 Příspěvek od helios »

Skús ho najprv znova sformátovať v inom PC s XP, v pôvodnom stiahni driver od výrobcu. Mnoho USB diskov Win98 nepozná a bez driveru nejdú, novšie už ani možnosť spolupráce s W98 nepočítajú. :cry:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
MartyAA
Příspěvky: 111
Registrován: 25 črc 2004, 02:00
Bydliště: Praha

#7 Příspěvek od MartyAA »


MaRtY

Uživatelský avatar
SMITH
Příspěvky: 1259
Registrován: 07 čer 2004, 02:00
Bydliště: Púchov , SLOVENSKO

#8 Příspěvek od SMITH »

Vedšinou pomáhaju programy typu USB FORMAT napr tu http://files.extremeoverclocking.com/file.php?f=197
:-) Nikdy neøíkejte, že nìco nejde, protože vždy se najde blbec, který neví, že to nejde, a udìlá to ! :-)
Úspìch je špatný uèitel. Kvùli nìmu si chytøí lidé myslí, že nemohou prohrát. (Bill Gates)

Uživatelský avatar
Slatik
Příspěvky: 10
Registrován: 27 čer 2007, 02:00

#9 Příspěvek od Slatik »

Děkuju za odpovědi. Zkoušel jsem všechno možné, ale ta flashka je asi opravdu totálně mrtvá. Ve správě počítače se vůbec nezobrazuje, partition manager ji taky nenajde. HP USB disk storage format tool ji sice detekuje, ale jako oddíl s nulovou velikostí a formátovat nejde. Asi nemá smysl se s tím dál zabývat.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“