Lednice AEG nepozna zavrene dvere ??

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
hruskin

Lednice AEG nepozna zavrene dvere ??

#1 Příspěvek od hruskin »

Zdravím,

mám roblém s lednicí AEG. Poslední dobou zaèala vždy po otevøení dveøí blikat kontrolka zapnutí i svìtlo uvnitø (jakoby se vypnula a hned zapnula). Pøitom chladila zcela normálnì. Nyní to dìlá i pøi zavøených dveøích. napádá vás na co bych se mìl zmìøit?

Uživatelský avatar
DELONG
Příspěvky: 1361
Registrován: 16 dub 2006, 02:00
Bydliště: SVK

#2 Příspěvek od DELONG »

Tie dvere by mali dať asi nejaký povel že sú otvorené.Asi magnetický spínač? A tie potom následne vyhodnotí nejaká elektronika a tá dá povel žiarovke aby sa rozsvietila.Skús pátrať po spínači dverí až po to čo spína žiarovku relé ,triak alebo niečo iné. Apropo máš dotiahnutú dobre žiarovku? Čo urobíš dneska aj žiarovku ovláda počítač teda mikroprocesor. :lol:

hruskin

#3 Příspěvek od hruskin »



Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od workhard »

Bože kam ta elektronizace i těch nejbanálnějších věcí ještě pokročí... :?
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#5 Příspěvek od kevin_mitnick »

Blby dotaz. Skontroloval jsi privodni snuru, dotazeni svorek a zasuvku (treba stolni lampou)? Skontroloval si ridici jednotku lednice a kabely k ni vedouci? AEG tusim pouziva fastony, to kdyz zacne oxidovat - hole nestesti.

Prilis mi to pripomina jednu zahadu kterou jsem resil na jare, kdy pri otevreni skrine roldor s osvetlenim resetoval alarm schovany v satniku. Pointa byla nakonec v povolene svorce PEN v krabici, kde v okamziku zvyseni odberu zarovkou doslo k jiskreni na svorce a vznikle ruseni resetovalo poplachovou ustrednu krmenou ze stejneho okruhu...

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“