Ako byť šťastný človek- próza

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#16 Příspěvek od jandu »

Dobre, ale v mojom prípade je sonda na množstvo vzduchu aj v nasávacej vetve a auto v prevádzke išlo dobre, iba občas zacukalo pri ubratí-pridaní plynu. Tá závada nebola "JEDNOZNAČNÁ". Myslým, že mechanik to určil síce v širšom okruhu, ale celkom správne. Totiž sama diagnostika bez patričných vedomostí a dnes takých automechanikov máme pomali v prevahe - je iba "suchá" elektrotechnika.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#17 Příspěvek od kevin_mitnick »

jo, asi proto si ruzne garazove firmy bez problemu vystaci s prastarym "paltestem", osciloskopem a multimetrem. Protoze diagnostika nevi vse...

A jinak jeste v dobach kdy jsem mel Felicii jsem mel obdobny problem. Diagnostika - 0 errors a motor bezel na dva valce. Mlady a dynamicky hoch pripojil diagnostiku - 0 errors. Zoufaly hledal co a jak. Pak prisel stary fotr pred duchodem, mladase poslal do p*dele, chvili poslouchal motor, pak vzal sroubovak, vytahnul listu zapalovani, kouknul na ni, ukazal mi kde to probiji a odesel do skladu pro novou s komentarem: "kdybych poslal mladeho, tak to zas zk*rvi a donese neco jineho"... Pak mi ji vymenil i se svickami na dvou valcich a Felda slapala jak hodinky dalsi dva roky nez jsem ji poslal po bouracce na srotiste...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#18 Příspěvek od EKKAR »

To je přesně to, vo...vo...vo...vo...vo čem to je....!!!
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od pajosek2 »

EKKAR píše:Nejhorší na tom všem je, že sice se ženskýma se žít nedá - ale bez nich taky ne!
To je sice pravda,ale když chceš aby ženská splňovala podmínky být krásná ,hodná,chytrá,laskavá,dobrosrdečná,voňavá a věrná,tak Ti dojde,že si musíš vzít chlapa,který to splní vše najednou nebo si vzít 7 holek aby ty dobré vlastnosti byli komplet.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#20 Příspěvek od EKKAR »

Já na tohle téma odpovídám, že jsem si vybral to menší zlo - měřím 185 a moje žena 156cm...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od ZdenekHQ »

pajosek2 píše:To je sice pravda,ale když chceš aby ženská splňovala podmínky být krásná ,hodná,chytrá,laskavá,dobrosrdečná,voňavá a věrná,tak Ti dojde,že si musíš vzít chlapa,který to splní vše najednou nebo si vzít 7 holek aby ty dobré vlastnosti byli komplet.
Já bych prosil vyměnit vlastnost "chytrá" za "dobrá kuchařka" . Chytrá ženská má sklon k opičárnám (ty hloupý taky, ale nejsou tak mazaný). Ženská o 30cm menší má taky svoje výhody, ovšem v noci vás někteří slepí pasují na tatínka s malou dcerkou, což může být v některých situacích nebezpečný :)
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#22 Příspěvek od EKKAR »

No, Zdeňku, myslím, že moji XYL si s mojí dcerou nikdo nesplete... A ani s žádnou jinou nezletilou... A to ani potmě - kdyby se o to pokusil, rychle by ho vyvedla z omylu, i když by jí ten věk možná lichotil... :lol: :lol: :lol:

A ohledně toho kuchaření - uvařit si je to nejmenší, já osobně si teda u plotny nádherně odpočinu! A to nemyslím jen nějakou minutku nebo chuťovku - normální oběd pro 6-8 osob, klasická česká kuchyně (vepřo-knedlo-zelo nebo klidně svíčkovou!!!) - na vojně jsem se "čelně" střetl s dvojicí 400litrových kotlů, takže mne už jen tak něco nepřekvapí...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od ZdenekHQ »

Mě vaření taky nevadí - ono je v podstatě jedno, jestli člověk do sebe skládá součástky nebo ingredience v kuchyni. Jenom se na svíčkovou nedá vzít osciloskop, popř. nefunkční zapojení trochu dokořenit :)

Nicméně, pokud bulhařím na domečku, už na vaření nemám náladu... Pak holt žena musí uvařit, ba i s konvičkou do hospůdky zaskočit.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Rayman
Příspěvky: 42
Registrován: 17 črc 2005, 02:00
Bydliště: Plzeň-sever
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od Rayman »

Jo spokojenej život s ženskou v jedné domácnosti je absolutně vyloučená věc.
O elektřině vím jen dvě věci, není vidět a kope!

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#25 Příspěvek od Cust »

já jsem docela spokojený
v klidu si dokořeňuji tišťáky a manželka oživuje svíčkovou, či jak to je!?

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#26 Příspěvek od helios »

Návod, ako zbaliť ženskú výberovým konaním... :lol:

http://vas.cas.sk/clanok/6315/sokujuci- ... ratis.html
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“