Servisní menu Thomson 32WM402

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mizach
Příspěvky: 7
Registrován: 14 pro 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

Servisní menu Thomson 32WM402

#1 Příspěvek od mizach »

Poradí mi někdo, jak do servisního menu TV Thomson 32WM402, popřípadě jak aktivovat Program Info, resp. další funkce TV? Díky, MZ.

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od gumickar »

Program info se v servisáku nastavit nedá, to se dělá dle návodu. Jeĺikož je tato TV v záruce, tak nevím, proč se v tom chceš hrabat. Zkusím někde na netu najít uživatelský manuál a pošlu ti ho. :smash:

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od gumickar »

Tak na netu není. Ale pokud máš záručák, tak je tam všechno, je to součást návodu.
Program menu aktivuješ stiskem modrého tl na DO, pro každý program nastavíš str TXt podle toho, kde je vyzobrazen program(většinou 305). Tato možnost se ovšem většinou objeví až po 2min. kdy funkce pginfo nenajde požadovanou stranu. Také je důležité nastavit čas TV.
Na přání mohu poradit i víc, nebo poslat fotokopii manualu.

Uživatelský avatar
mizach
Příspěvky: 7
Registrován: 14 pro 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od mizach »

Sorry, zapomně jsem uvést, že tento model nemá Program info, ale údajně lze aktivovat ze servisního menu.

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od gumickar »

Tak to tě zkalmu. Kdydby to bylo tak jednoduchý, tak to přece nebudou blokovat.
V S-Modu se dá zapnout třeba rotace obrazu, nebo subwofer, ale pokud to SSB deska neumí, tak je to stejně k ničemu.
Zapomeň na to, že si koupíš TV bez funkcí a vše si našteluješ samo domo v servisáku. Takto to opravdu nefunguje.

Uživatelský avatar
mizach
Příspěvky: 7
Registrován: 14 pro 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

Servisní menu

#6 Příspěvek od mizach »

V diskusi na http://www.videoplaneta.cz/detail/14618 ... =diss#diss se psalo, že to jde. Tak jsem doufal, že to jde :(

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od gumickar »

Tak to hold někdo střelil trošku vedle. :wink:

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od gumickar »

Ještě mě napadla jedna věc. Seš si na 100% jistý, že TV pginfo nemá? Já mám pocit, že by mít měla, ale zrovna tuu žádnou takovou namám. Ale až budu mít, tak určitě se na to podívám a dám vědět.

Uživatelský avatar
flick007
Příspěvky: 74
Registrován: 23 zář 2005, 02:00
Bydliště: Brno

#9 Příspěvek od flick007 »

Treba tady v popisu udavaji Dalsich informacich ze tato tv PI ma. Copak o tom neni v navodu ani slovo jak to nastavit?

http://www.obchodni-dum.cz/thomson-32-w ... rny/31446/

Uživatelský avatar
mizach
Příspěvky: 7
Registrován: 14 pro 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od mizach »

To je právě to. Samozřejmě vím, jak funguje PI, měl jsem předchozí TV Thomson s PI (a Virtual Dolby S). Tahle ho nemá. Když ale hledám na netu, někde uvádí, že ano, někde že ne. I v této diskuzi to tak vypadá. Údajně se vyráběly na dvou místech pod dvojím označením a střeva jsou stejná (označení WM a WH, nebo tak nějak).

Návštěvník

#11 Příspěvek od Návštěvník »

Další vykuk ! Mám prosbu,neznáte nìkdo nìjaké zaklínadlo na Š120LS,potøeboval bych z toho tak alespoò FABII,kdyby to šlo na SPERBA,byl bych radìji.Díky!!!




M.

82.117.134.2

#12 Příspěvek od 82.117.134.2 »

Anonym píše:Další vykuk ! Mám prosbu,neznáte nìkdo nìjaké zaklínadlo na Š120LS,potøeboval bych z toho tak alespoò FABII,kdyby to šlo na SPERBA,byl bych radìji.Díky!!!




M.
Opravuji ,na SUPERBA,dík

Uživatelský avatar
flick007
Příspěvky: 74
Registrován: 23 zář 2005, 02:00
Bydliště: Brno

#13 Příspěvek od flick007 »

M: znam, potrebujes kladivo, svarecku a slona jako v te reklame na Peugeot 206 :opravar: :prst: :lol:

daviddavid

PI Thomson

#14 Příspěvek od daviddavid »

Tak když jste tak chytøí tak øeknìte jak je to s tím program info na téhle TV. Pan gumièkáø vypadá že se v TV vyzná. Tak mluvte. Tohle téma se øeší v nejednom foru. Dejte sem nìkdo návod jak vlést do servisního menu a já se tam podívám sám. Dìláte s tím tajnosti jak já nevím s èím. Je to jen blbá televize za pár tisíc tak se proberte.

daviddavid

Thomson

#15 Příspěvek od daviddavid »

A ještì jedna vìc tady pro ty debílky typu anonym. Vìtšina lidí si tu TV koupí v domìní že PI má. Není to tak že by chtìli z Fábie Superba ty tupèe. Chtìjí co si zaplatili.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“