mys- genius netscroll eye optika

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
wiktor

mys- genius netscroll eye optika

#1 Příspěvek od wiktor »

tudle mys mam ani ne pul roku a je to asi mesic co mi zacala blbnout zacala vynechavat kurzor se zasek a po chvily opet sel a pak se znovu
zasek a vcera mi klekla uplne tak jsem se chtel zeptat jestli nevite co by stim mohlo bejt nebo je to uz jen na kopnuti do kose cervena dioda sviti
vypada to ze i snimac jakstak snima akorat kurzor se nepohne.

Uživatelský avatar
brtnik
Příspěvky: 329
Registrován: 05 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od brtnik »

Pokud s ní nìkdo bouchl, mùže být "studeòák" na optice nebo prasklý tiš￾ák, èastìji to je ale projev pøerušeného kabelu (staèí propískat). Jinak asi do koše, vše ostatní je neekonomické.

Uživatelský avatar
SMITH
Příspěvky: 1259
Registrován: 07 čer 2004, 02:00
Bydliště: Púchov , SLOVENSKO

#3 Příspěvek od SMITH »

Predstav si ,že aj na to to je 2 roèná zaruka ,tak vyhrab bloèek a reklamuj. :lol:
:-) Nikdy neøíkejte, že nìco nejde, protože vždy se najde blbec, který neví, že to nejde, a udìlá to ! :-)
Úspìch je špatný uèitel. Kvùli nìmu si chytøí lidé myslí, že nemohou prohrát. (Bill Gates)

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Mourek »

přerušený ocásek jedna žíla na konci myši

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#5 Příspěvek od dj_Paul »

Tohle co popisuješ není ojedinělá závada,jde pravděpodobně o knstrukční vadu.Už jsem se s tím u několika geniusek setkal,jedna se mi válí doma.
Geniusky od určité doby nekupuji,raději nejlevnější logitechy nebo microsofty,jestli můžeš,tak se toho zbav

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Mourek »

když už se píše o myších tak tuhle jsem rozložil geniusku u které nešlo kolečko a zjistil jsem, že u všech myší se pohyb kolečka snímá optikou , ale u téhle myši jsou kovové cvakací kontakty.Radši nekupovat.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#7 Příspěvek od mi-ro »

SMITH píše:Predstav si ,že aj na to to je 2 ročná zaruka ,tak vyhrab bloček a reklamuj. :lol:
Kamaráde ty asi nemáš moc zkušeností s reklamacema viď, zvaž cestu tam, 30 dní bez potkana, druhá cesta a mnohdy s ortelem POŠKOZENO UŽIVATELEM
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Mourek »

Pokud mám účet, tak bych si koupil za cca 200 potkana ( doporučuji Logitech) a toho starého bych reklamoval, rezervní potkan se vždy využije.

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#9 Příspěvek od dj_Paul »

Mourek píše:když už se píše o myších tak tuhle jsem rozložil geniusku u které nešlo kolečko a zjistil jsem, že u všech myší se pohyb kolečka snímá optikou , ale u téhle myši jsou kovové cvakací kontakty.Radši nekupovat.
Jak to proboha snímalo směr otáčení :?: :!: 8O

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od Mourek »

nevim kolik těch potvor je mezi uživatelema , ale děsím se. Tuhle chcíplou mám ve stole. Jak jsem ty perka prohlížel, takto vypadalo že je jeden středový kontakt a dva které se připojovaly. Otočím vpravo přitlačí se pravý kontakt ,levý odtlačí a vlevo obráceně. Kupodivu to chodilo cca rok nebo i dýl. Já si myslelže se ohnula fotodioda nebo Ledka tak jsem to otevřel a měl jsem šok. Hned jsem rozpáral Logitecha a ten byl normální.

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Mourek »

nevim kolik těch potvor je mezi uživatelema , ale děsím se. Tuhle chcíplou mám ve stole. Jak jsem ty perka prohlížel, takto vypadalo že je jeden středový kontakt a dva které se připojovaly. Otočím vpravo přitlačí se pravý kontakt ,levý odtlačí a vlevo obráceně. Kupodivu to chodilo cca rok nebo i dýl. Já si myslelže se ohnula fotodioda nebo Ledka tak jsem to otevřel a měl jsem šok. Hned jsem rozpáral Logitecha a ten byl normální.

Uživatelský avatar
Sejny
Příspěvky: 239
Registrován: 29 zář 2005, 02:00

#12 Příspěvek od Sejny »

já mám optickou geniusku a chodí už takový dva roky nebo dýl a no problemo jo a na snímání scrollovacího kolečka má optiku

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Mourek »

tak tahle krysa se jmenuje Genius Powerscroll Eye

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“