Flex wave

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pejsvidek
Příspěvky: 200
Registrován: 10 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Flex wave

#1 Příspěvek od Pejsvidek »

Zdravim, mám na vás dotaz. Neví někdo jak funguje, nebo aspoň jak se projevuje Flex wave ? Viděl sem to u komb a zesilovače CRATE. Podle ohlasů na kombo s timhle obvodem je to dobrá věc. Kdyžtak tady je odkaz:
http://kytary.cz/?par=SE650%3A0%3A0%3A1 ... =flex+wave
Hledam sem o tom víc, ale našel sem jenom ty komba na prodej, ne něco o tý technologii. Je mi jasný, že je to tajemství, ale aspoň co to má dělat se zvukem.

Taky nechápu proč hlava 120W stojí 6300,- a kombo 7600,-. To je rozdíl 1300,- a za to se přece nedaj pořídit dva kvalitní 12" reproduktory.

Díky za odpověď :)

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od Sendyx »

Nechci ti brát iluze, ale ta cena, není ti podezřelá ? Abys nedopadl jako ta paní, co koupila diamantový prsten a když zjistila, že to je jen sklo, naštvala se, že vyhodila 250Kč do kanálu :D

Uživatelský avatar
Pejsvidek
Příspěvky: 200
Registrován: 10 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Pejsvidek »

Sendyx píše:Nechci ti brát iluze, ale ta cena, není ti podezřelá ? Abys nedopadl jako ta paní, co koupila diamantový prsten a když zjistila, že to je jen sklo, naštvala se, že vyhodila 250Kč do kanálu :D
Nevim jakou cenu máš namysli, ale stejnak koukám jenom po tý hlavě, reprobox už mám (ten co sem vyrabel :) ). Cena tý hlavy je myslim vpohodě, teď to všechno de dost dolu a CRATE si myslim že je dobrá značka.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#4 Příspěvek od Sendyx »

Tohle jsou asi Crate PRC, se starýma věcma to bude mít shodný název a prodejce.

Uživatelský avatar
Pejsvidek
Příspěvky: 200
Registrován: 10 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Pejsvidek »

Sendyx píše:Tohle jsou asi Crate PRC, se starýma věcma to bude mít shodný název a prodejce.
Crate PRC ? Mohl bys mi prosim napsat nějakký info nebo zkušenosti ? Hlavy co tam prodávaj sou na to cenově +\- stejny.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#6 Příspěvek od Sendyx »

Zatím zkušenosti nejsou, znám pouze USA-Crate VC series a podobné řady a teď ty čínské BlackHearth.

Uživatelský avatar
Pejsvidek
Příspěvky: 200
Registrován: 10 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Pejsvidek »

No a co teda ty blackhearth ? Maj malej výkon a pej nic moc nehrajou, jak můžou takhle stáhnout ceny ? Zajímalo by mě, jakaá je výrbní cena nějakýho marshalla a kolik maj za tu cedulku Marshall.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od stepa »

Pardon, ze se Vam do toho dialogu motam...Create PRC je People Republic of China...proste made in China, aby to nebylo tak blby a ohrany.

Vyrobni cena chinskyho marshalla bude tak 25%...zbytek cedulka. kapitalismus je svine svinuta.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#9 Příspěvek od Crifodo »

Je něco, do čeho ještě čínští soudruzi nestrčili svůj žlutý rypák?
Co třeba Chianti, Lambrusco, nebo Olomoucké tvarůžky?

Poslední dobou mě fascinuje, když přijede vlak na nádraží a z něj vyskáče (zatím) tak 30% Asiatů. Někteří jsou vyžraní, mají 2m a táhnou obrovské tašky s textilem.

K těm cenám, jakýkoliv Evropan bude mít mzdové náklady i 10x vyšší než chiňan, protože mu jde zdravotní, sociální pojištění, stravuje se jako člověk, bydlí jako člověk, často jezdí na dovolenou, nepracuje jako 14letý, ve firmě více-méně platí legislativa ohledně hygieny práce, hospodaření s odpady, revize instalace a strojů atd. To je pak na ceně výrobku znát, jestli stál na mzdě 20 nebo 200 dolarů.
Když tohle všechno odbouráš, dostaneš se na čínské poměry a to jsme ještě nezapočítali odlišnou mentalitu, politický systém a krádeže všeho duševního vlastnictví.
Denně to posilujeme tím, že to čínské zboží kupujeme (někteří z nás dovážejí a prodávají jiným z nás :barf: )
Neviděli jste to video kolující po netu, záběr z čínské lisovny? :twisted:

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#10 Příspěvek od Sendyx »

Jo, a až nás asiaté vykoupí, budeš rád, když v tom hnůjdaji budeš v tom lisu sedět :oops:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#11 Příspěvek od Crifodo »

Sendyx píše:Jo, a až nás asiaté vykoupí, budeš rád, když v tom hnůjdaji budeš v tom lisu sedět :oops:
Zítra to nebude a pozítří už nebudu mít ani zbytkovou pracovní hodnotu, tedy do toho ďolíku si zaleze nějaký dnešní frikulín co si kupuje čínskou elektroniku a nechá se tlouct raznicí do hlavy.
Já spořádaně pojdu hladem/zimou :P

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#12 Příspěvek od Sendyx »

No, bude si moct do uší narvat nějaký mp3 stylový player a ani mu to nepřijde.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#13 Příspěvek od Crifodo »

no, nevím jestli hiphoper vydrží 10h denně každý den a přitom hiphopání držet v ruce 2ku plech metr na metr :roll:
po práci žádná hospoda, ale na společnou ubytovnu s ostatníma 250 maníkama a ráno v 5 nástup.
Myslím že třetí den mu bude jedno, jestli mu do pecek ještě něco z mp3 proudí :twisted:

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#14 Příspěvek od Sendyx »

Náhodou... taková lisovna plechů do motorů, když jedou tak 3-4 mašiny, to je techno jak bič. A když si dáš trochu éčka, tak šichta uteče ani nevíš jak a ještě s tím plechem v ruce budeš hopsat :D

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#15 Příspěvek od Crifodo »

Sendyx píše:Náhodou... taková lisovna plechů do motorů, když jedou tak 3-4 mašiny, to je techno jak bič. A když si dáš trochu éčka, tak šichta uteče ani nevíš jak a ještě s tím plechem v ruce budeš hopsat :D
Tak já už asi ne. Evropu si dá china k snídani, tomu se asi nevyhneme, ale docela by mě zajímalo, jestli sežerou i Ameriku nebo jestli ji převálcujou černí s Latinos.

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“