redukce z s-video výstupu na video vstup

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
xreef
Příspěvky: 44
Registrován: 01 pro 2004, 01:00

redukce z s-video výstupu na video vstup

#1 Příspěvek od xreef »

potřebuju redukci z s-video výstupu na video vstup něják jsem nepřišel na to,jak tu jasovou a obrazovou složku sloučit poradí mi někdo pleas :)


Uživatelský avatar
xreef
Příspěvky: 44
Registrován: 01 pro 2004, 01:00

#3 Příspěvek od xreef »

DÍK,tyhle odkazy jsem proleznež jsem se ptal. chyba na mé straně špatně jsem se vyjádřil.
Mám výstup s-video 4pin a potřebuju to dostat do vstupu AV žlutej cinch. (scart tam bohužel nemám)

Uživatelský avatar
alovka
Zakladatel fóra/superadmin
Zakladatel fóra/superadmin
Příspěvky: 286
Registrován: 29 črc 2002, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od alovka »

Tohle tam je taky. :coolglema:

Uživatelský avatar
xreef
Příspěvky: 44
Registrován: 01 pro 2004, 01:00

#5 Příspěvek od xreef »

no jo,jsem to přehlíd,takže sorry a ještě jednou moc dík.......... :lol:

Uživatelský avatar
Lugo
Příspěvky: 1
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#6 Příspěvek od Lugo »

Hm tak nevím postupoval jsem podle návodu a stejně to neí ono...obraz přeskakuje a je černobílí :( ATI Radeon 8500 :x

Uživatelský avatar
pole
Příspěvky: 1487
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#7 Příspěvek od pole »

Pokial tvojaTV nema scart a nechces to robit poomocou dakeho IO. Tak jednoduche riesenie je prepojit obe zeme k sebe. Y jasovu zlozku pracujucu na prekvancnom rozsahu 0 - 6Mhz pripojis priamo na zivy (stredny) kolik chincu. Takto ti to uz pojde Ciernobielo. Jasova zlozka pracuje na frekvencii 3 - 5Mhz. Preto ju pripoj tiez na stredny kolik chinc cez kondenzator 470p - 1nF. tak zlucis tieto dve zlozky a vznikne kompouitny (chinc) video vstup.

Návštěvník

#8 Příspěvek od Návštěvník »

Dík moc za radu ale moc se v tom zrovna nevyznám 8O Takže to mám propojit pomoci tohoto schématu a na støedový kolík u cinche mám pøidat ten kondík? A kolik by mìl mít pøesnì? Chápu to aspoò zhruba jak si to pùvodnì zamýšlel? ;) Jinak teda pokud se to podaøí rozjet pomocí tvé rady myslíš,že obraz bude i ostøejší? A ještì dotaz toto zapojení grafická karta pozná jako TV a pustí tam signál? Dìkuji ti moc za rady :D

Uživatelský avatar
pole
Příspěvky: 1487
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#9 Příspěvek od pole »

No ak sa v tom neviznas tak mi posli maila a nakreslim ti to ako to mas zapojit ale je to mrte jednoduche. Y kanal piamo na chinc a C kanal na chinc ale cez kondik 1nF.

Obraz bude normali ako cez Kompozitny video (chince) vstup. Inak cez S video a Video nieje moc velky rozdiel. Len sa tam neobiavuje taka farebna duha ako vidis dakedy v TV ked ma clovek co je v TV oblecene stvorcekove alebo inak rastrovane sako.

Grafika urcite nerozozna ze tam mas pripojeny TV. Treba to nastavit v ovladacom paneli. Tiez to treba prepnut na PAL.-

Uživatelský avatar
pezis
Příspěvky: 52
Registrován: 22 říj 2005, 02:00

#10 Příspěvek od pezis »

proc tam cpat kondik. vyrobci propojovacich kabelu ho stejne nahrazuji skratem.

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#11 Příspěvek od dj_Paul »

a co takhle přepnout grafiku na composite?

Odpovědět

Zpět na „Poradna“