Dílna v paneláku

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
xfish5
Příspěvky: 51
Registrován: 25 pro 2005, 01:00

Dílna v paneláku

#1 Příspěvek od xfish5 »

Ahoj,
jistě každý kdo bydlí v paneláku řešil problém s tím, kde si udělat nějakou malou dílnu, koutek pro bastlení.

Třeba ve sklepě by se dala udělat ideální dílna, ale zloději... :roll:

Zajímalo by mě, jak jste řešili Vy problém s místem pro dílničku.

Uživatelský avatar
stanimir
Příspěvky: 294
Registrován: 08 led 2005, 01:00
Bydliště: u Č.B.

#2 Příspěvek od stanimir »

Tak to já mám v úmyslu udělat si bastlící koutek v šatní skříni (zavřu a je uklizeno).

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#3 Příspěvek od Raptor181 »

Jo pivnica je v pohode, a zlodeji...treba dat bezpecnostne dvere alebo mreze...a pripoistit si to zabezpecovackou....
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

Dílna

#4 Příspěvek od Dikobraz »

Taky jsem začínal ve skříni těď jsem zabral kus chodby.

Uživatelský avatar
kybl
Příspěvky: 730
Registrován: 20 lis 2004, 01:00
Bydliště: Freudenthal

#5 Příspěvek od kybl »

No já osobně jsem začínal také ve sříni na chodbě,ale časem člověk zjistí,ze je tam málo místa a strašně horko.Potom moje žena přišla s geniálním nápadem rozdělit ložnici na dva díly pomocí závěsu.Tak funguju doposud.Samozřejmě s tím,že mám pronajmutou ještě jednu místnost ve sklepě,protože bych se tu ani neotočil.
Tolik k tomu já.......
Roman

Uživatelský avatar
Gabca
Příspěvky: 118
Registrován: 20 zář 2004, 02:00
Bydliště: Košťálov (Pojizerí)
Kontaktovat uživatele:

re:dilnicka.

#6 Příspěvek od Gabca »

Ja to vyresil pracovni deskou(ze stareho servisackeho,pojizdneho stolku) na stole v pokojiku.Tam mam takovy maly kloubovy sveracek z burzy.Krabice s nacinim.A prodluzku 6-nasobnou s vypinacem.A v tom mam trafka,pajku.No a taky jako halvni bastlici pomucku mam Fortkunku od FERMA.Na vrtani,probrusování plosnaku. :)
Obcas se stane pri delsim basteleni ze na to abych se dostal do postele to musim vyslovene preskakat,ale uklid 1x 14 dni neuskodi.No a polosnaky rezu na takovym stolecku(cirkulcicce) kde je z druhy strany prichycenna primocarka. :D
Tak asi tak,no zatim me to vzdy stacilo.

Uživatelský avatar
mety
Příspěvky: 634
Registrován: 06 bře 2005, 01:00
Bydliště: Planeta Zem

#7 Příspěvek od mety »

Ja to mam dole v pivnici/sklep/ :) Predelil som to na 2 časti a je to.Steny su murovane tak v pohode :D

PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od PabloX »

Ja existujem v 2-izbovom bite. V kute mam stol a nad nim, pod nim hovadiny. Matka hubuje ze mam bordel, ale nevime fakt kam by som sa zmestil.
A pivnica? HAHAHA mame pivnicu asi 2x2m a vysku asi 5m. Hroza.

Uživatelský avatar
Kocur
Příspěvky: 343
Registrován: 27 bře 2005, 01:00
Bydliště: Loštice

#9 Příspěvek od Kocur »

No příští rok se mi snad povede koupit konečně nějaký byt,tak budu hledět hlavně na sklep a na pozici skrz vysílačky.Doposud funguju v garáži kde bylo místa kdysi dost,ale už se tam nemůžu skoro hnout.Je to dobrý v tom,že když se mi podaří vyhodit pojistky,tak mě nikdo nenadává a mám svůj klid,jen v zimě jsem nahranej,to se bastlí mizerně když se kouří od huby.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“