Aver Tv - hybrid PCI

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ferda136
Příspěvky: 54
Registrován: 27 čer 2007, 02:00

Aver Tv - hybrid PCI

#1 Příspěvek od ferda136 »

Zdravím všechny...
koupil jsem do PC tuto Tv kartu kvůli DVB-T. karta jde dobře, ale má jednu nectnost. Obslužný program "AverTV6" totiž neukazuje ani úroveň ani kvalitu signálu (pro přesné nastavení anteny). Neví někdo zda k tomuto programu existuje nějaká utilita či upgrade, se kterým by se tato nectnost napravila?
Díky za reakce....Ferda
Přílohy
__Aver Tv hybrid.jpg
(139.62 KiB) Staženo 79 x

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#2 Příspěvek od tomasjedno »

Mně tedy cosi jako sílu signálu ukazuje.
Přílohy
CAP1.jpg
(55.37 KiB) Staženo 98 x

Uživatelský avatar
Slatik
Příspěvky: 10
Registrován: 27 čer 2007, 02:00

#3 Příspěvek od Slatik »

Mám velmi podobnou kartu od Averu(analog TV + digitální satelit). Ten soft, co k tomu dodává výrobce funguje celkem dobře na alaogovou část karty, na příjem DVB-S je ale v podstatě nepoužitelný. Nezobrazuje žádné parametry a celkem často spadne. Pár měsíců jsem laboroval s různými alternativními softy a jako nejlepší se ukázaly programy ProgDVB a Dvb Dream. Oba zobrazují sílu a kvalitu signálu (sice jenom tak v 6 krocích ale lepší než nic). Jediná podstatná nevýhoda je zde v tom, že jenom s originálním softem funguje dodané dálkové ovládání katy.
Oba programy, co jsem uvedl detekují mou katu přes "univerzalní rozhraní" BDA (výběr karty v programu), stabilnější je ale, když program "zná" přímo konkrétní typ karty. V mém případě Aver A700 šlo přímo nastavit jen v jedné verzi ProgDVB.

Uživatelský avatar
ferda136
Příspěvky: 54
Registrován: 27 čer 2007, 02:00

#4 Příspěvek od ferda136 »

@tomasjedno - já mám ovlédací program Aver TV6, asi novinka - viz obr.
a ten signál nrukazuje...ale díky za snahu...ferda
Přílohy
Aver TV6.PNG
(67.46 KiB) Staženo 83 x
Aver TV6.PNG
(67.46 KiB) Staženo 81 x

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#5 Příspěvek od tomasjedno »

ferda136 píše:@tomasjedno - já mám ovlédací program Aver TV6, asi novinka - viz obr.
a ten signál nrukazuje...ale díky za snahu...ferda
A co je ta ikonka v levém dolním rohu displeje? Podle mne síla signálu.
Zkus tam najet myší - měla by se ukázat bublina s číselným údajem.

Uživatelský avatar
ferda136
Příspěvky: 54
Registrován: 27 čer 2007, 02:00

#6 Příspěvek od ferda136 »

ta ikonka, (kulatý knoflík) na to není,...je na zavření/otevření spodního - ovládacího panelu, ovládací ikonky funkcí jsou totiž i na spodním "rámu" obrazu...ferda

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#7 Příspěvek od Cust »

:-)
Přílohy
modules.GIF
.
(45.44 KiB) Staženo 76 x

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#8 Příspěvek od keemo »

Inak AverTv6 nieje novinka,pouzivam ho uz asi rok.hladal som na strankach novsiu verziu softu lebo v dodanej je zmrseny slovensky preklad-je v tom slovincina alebo ky fras zamixovana ale k uspechu som sa nedopracoval.poriesil som tak ze som vymazal jazykovy subor slovenciny a bezi mi to v ingliši :)

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“