Aukro

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jardajar
Příspěvky: 553
Registrován: 16 pro 2007, 01:00
Bydliště: Neratovice

#16 Příspěvek od jardajar »

stepa píše:
jardajar píše:Na užívání aukra nemusíš dovršit osmnácti let (předpokládám, jelikož se datum narození nezadává)... Dopis přijde nejdéle za 14 dní.
Ono by to chtelo cist take obchodni podminky, kdyz nekde obchodujes :wink:
Aukce jsou veřejné a mohou se jich zúčastnit
a) fyzické osoby starší 18 let za předpokladu, že jsou zaregistrovány a mají způsobilost k právním úkonům v plném rozsahu,
b) zaregistrované právnické osoby zapsané v obchodním nebo jiném rejstříku.
Ty jsi je četl celé? :) Očividně to ale majitelům nevadí, když to ničím nehlídají...

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od stepa »

Basic píše:A jeste pro zajimavost, jak si to zjistis? Podle IP adresy ne, jedu přes proxy, ale možná jsou i další způsoby :D :D :D
Kdyz ti to reknu, ztrati to ucinek :D

to jardajar: copak se musi nad kazdym sedet s rakoskou? Pri registraci a jakemkoliv nasledovnem prihlaseni na aukro tam mas jasne napsano:
Užívání služeb Aukro znamená souhlas s Obchodními podmínkami
Pokud to nekdo ignoruje, jeho minus...potom za to muze byt popotahovan a pykat za to.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Pepa87
Příspěvky: 144
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Pepa87 »

galjo píše:Adresa toho kto kupil je doručená predávajucemu.. tak neni problém. :P
i tohle jde vošmelit

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#19 Příspěvek od BOBOBO »

Přišlo do týdne , ale ani registrace není ničeho zárukou , takto mne uzemnila jedna registrovaná : dobrý den,samozřejmě vím co je aukce,nejsem opožděná,ale právě proto jsem tuto aukci prodloužila,protože 1kč je málo,proto čekám na lepší nabídku,nashle
.......... a je to

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od forbidden »

BOBOBO píše:dobrý den,samozřejmě vím co je aukce,nejsem opožděná,ale právě proto jsem tuto aukci prodloužila,protože 1kč je málo,proto čekám na lepší nabídku,nashle
.......... a je to
To je vazne skvely chovani, proc to teda davaji od koruny, kdyz nejsou schopni akceptovat riziko, ze to za tu korunu nekdo vydrazi? Pokud bych neco vyhral za korunu a prodavajici by mi tohle udelal, tak bych to resil s Aukrem, at ma alespon co vysvetlovat.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#21 Příspěvek od Crifodo »

Co není v lidech, zákony a pravidla moc nevyřeší. Pamětníci říkali, že za 1. republiky se plno smluv uzaviralo na hubu a platilo to.
Tunelizace ČSFR a pak ČR probíhala přesně podle zákonů a jak to dopadlo. Někdy je naopak znalost zákonů a jejich využívání nejlepší metoda, jak s jinými vyjebat.

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od zdenoeddie »

Crifodo píše:Co není v lidech, zákony a pravidla moc nevyřeší. Pamětníci říkali, že za 1. republiky se plno smluv uzaviralo na hubu a platilo to.
Tunelizace ČSFR a pak ČR probíhala přesně podle zákonů a jak to dopadlo. Někdy je naopak znalost zákonů a jejich využívání nejlepší metoda, jak s jinými vyjebat.
neboj sa nie ste v tom sami, na SR je to takisto

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#23 Příspěvek od rnbw »

To su proste dementni ludia. Ked nieco chcem predat a ma to nejaku cenu, tak to nedavam od koruny. Od koruny davam jedine veci, ktore su pre mna bezcenne. A vtedy to naozaj aj za tu korunu predam.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#24 Příspěvek od Crifodo »

rnbw píše:To su proste dementni ludia. Ked nieco chcem predat a ma to nejaku cenu, tak to nedavam od koruny. Od koruny davam jedine veci, ktore su pre mna bezcenne. A vtedy to naozaj aj za tu korunu predam.
Prodat bezcennou knížku za 1,- a k tomu si naúčtovat poštovné a balné 130,- :roll: když takhle prodám 10 knížek denně, není to špatné :wink:

Nabídka od korunky obyčejně ale počítá s tím, že zboží je díky nepatrné ceně atraktivní a že to na té koruně dlouho nevydrží.
Ono se totiž z prodeje odvádí desátek provozovateli dražby a koruna je jaksi blbě dělitelná :roll: některé fakturační programy ji zaokrouhlujou

Uživatelský avatar
Pepa87
Příspěvky: 144
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od Pepa87 »

BOBOBO píše:Přišlo do týdne , ale ani registrace není ničeho zárukou , takto mne uzemnila jedna registrovaná : dobrý den,samozřejmě vím co je aukce,nejsem opožděná,ale právě proto jsem tuto aukci prodloužila,protože 1kč je málo,proto čekám na lepší nabídku,nashle
.......... a je to
Pokud aukce proběhla až do konce a jste výhercem, tak dle pravidel by už neměl prodejce vystavovat předmět znovu, jinak řešit s aukro týmem. I když bude prodejce tvrdohlavý a předmět vám neprodá, alespoň se částečně zastraší. Když ale aukci i všechny příhozy zruší (a potom znovu vystaví za vyšší cenu), je to smůla, ale potom už mu na to se*u.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#26 Příspěvek od Crifodo »


Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#27 Příspěvek od rnbw »

Crifodo píše:
rnbw píše:To su proste dementni ludia. Ked nieco chcem predat a ma to nejaku cenu, tak to nedavam od koruny. Od koruny davam jedine veci, ktore su pre mna bezcenne. A vtedy to naozaj aj za tu korunu predam.
Prodat bezcennou knížku za 1,- a k tomu si naúètovat poštovné a balné 130,- :roll: když takhle prodám 10 knížek dennì, není to špatné :wink:
Aj to by sa dalo, ale predavam vzdy len osobne. Naposledy som sa takto zbavil kopy nejakych casopisov za korunu - niekomu sa to vyslovene hodilo, tak prisiel autom a nalozili sme. Dostal som dvacku, nemusel som to vyhadzovat a este to aj niekomu pomohlo.
Nabídka od korunky obyèejnì ale poèítá s tím, že zboží je díky nepatrné cenì atraktivní a že to na té korunì dlouho nevydrží.
Ono se totiž z prodeje odvádí desátek provozovateli dražby a koruna je jaksi blbì dìlitelná :roll: nìkteré fakturaèní programy ji zaokrouhlujou
Pouzivam len onetwosold.sk, tam je to zadarmo.

Uživatelský avatar
vladom
Příspěvky: 317
Registrován: 11 zář 2008, 02:00
Bydliště: Prievidzsko

#28 Příspěvek od vladom »

Já jsem chtěl určitý artikl z Aukra, "protihráč" (ne prodávající) do poslední minuty zvyšoval cenu, a když vyhrál, tak mi zboží nabídl, že on to nepotřebuje, (on asi chtěl jen ten adrenalin ze soutěžení) a nabízená věc se vyšplhala ze stokoruny nad tisíc. I to je Aukro.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od forbidden »

vladom píše:Já jsem chtěl určitý artikl z Aukra, "protihráč" (ne prodávající) do poslední minuty zvyšoval cenu, a když vyhrál, tak mi zboží nabídl, že on to nepotřebuje, (on asi chtěl jen ten adrenalin ze soutěžení) a nabízená věc se vyšplhala ze stokoruny nad tisíc. I to je Aukro.
Spis nez adrenalin byl domluvenej s prodavajicim, nebo to byl rovnou prodavajici s druhou identitou. Takovy sroubovani ceny, kdyz zavetri zajem je na Aukru normalni :evil:

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od stepa »

Takovyhle dobytkove jsou nejlepsi...a je to cimdal tim horsi. Pred rokem tam nebylo tolik 🤐 a obchodovalo se v pohode. Ted resim pomalu kazdy mesic jednu problemovou aukci s vedenim aukra, protoze vitez aukce nechce platit :? Jeste ze uz jsem se zbavil vseho, co jsem potreboval. Ale zase jsou taci, kteri jsou velmi velkorisi a ochotni...ale tech je minimum a za ne dik.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“