PHILIPS 21PT5409/01 problem - takmer vyriesene

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
profik12345
Příspěvky: 55
Registrován: 01 lis 2008, 01:00

#61 Příspěvek od profik12345 »

Cust píše:ještě mimo telku:

prostě když ti někdo napíše, že se máš mrknout na to a to a ty nevíš o co jde jak ti má poradit? je to jako se zeptat jak mám rozjet auto, někdo ti napíše vem klíč strč ho do zapalování otočit, pak vzít šajcku do ruky sešlápnout spojku, zařadit jedničku, pomalu spouštět spojku a přidávat plyn........ ty odpovíš, počkat počkat, nejsem řidič, co je to šajcka, spojka, plyn a to zapalování? Musí přece následovat roztlač to auto z kopce do srázu a nebo objednej si taxíka! Na tom není nic nepochopitelného a jestli se ti to nelíbí, tak se na lidi z fóra vykašli a hlavně je neosočuj z toho, že umí řídit a nechcou poradit. Zdar Čust

PS: promiň, ale trochu mě sere, že lidi, kteří jsou tu relativně noví si jenom stěžují, že se jim na některé elektrikářsky imbecilní otázky nedostává odpovědi i když to už po několikráté vyžadují
jasne, uz to tu bolo rozeberane tak neviem naco to este raz preberat....
napis radsej nieco k tej telke.

Návštěvník

#62 Příspěvek od Návštěvník »

profik12345 píše:
kondik píše: no kazdy nemoze byt odbornik ako ty.
kedze telky neopravujem, tak nemozem mat sajnu co je myslene pod nejakou blbou skratkou Ug2.
ja ked ti napisem nejaku skratku napr. Fxyz alebo inu kravinu,z uplne inej oblasti, v ktorej nie si celkom doma, takisto nebudes mat ani potuchy o co sa jedna. ked tu chces mudrovat tak nepis nic.
naco tu je potom toto forum? kto chce tak poradi, kto nie tak nie....
Pak nechápu , jak takhle blbej se mùžeš vrtat v televizích , když ve svém oboru chápeš , že se do nìj nemá vrtat kdejaký blb . Ve svém oboru jsi tøeba profík , leè vìtšinou "umìlci" , kteøí se preferují jako machøi , jsou obvykle ve svém oboru "ocasníci" , tedy na chvostu . Skoro dva týdny se vrtáš v jedné blbé telce a výsledek =mizerný . Za tu dobu bys , jako machr ve svém oboru mìl vydìlat tolik , aby jsi mohl zaplatit servis a ještì ti zbylo . To mì logicky vede k domìnce , že to s Tebou v tvém oboru taky nebude tak , jak se snažíš prezentovat .
Jinak toto fórum je pro lidi , jejichž koníèkem je elektronika , zde konkrétnì tv a ne pro 🤐 , kteøí umìjí sundat zadní dekl a chtìjí ušetøit na opraváøi . Ivan

Uživatelský avatar
profik12345
Příspěvky: 55
Registrován: 01 lis 2008, 01:00

#63 Příspěvek od profik12345 »

Anonym píše:
Pak nechápu , jak takhle blbej se můžeš vrtat v televizích , když ve svém oboru chápeš , že se do něj nemá vrtat kdejaký blb . Ve svém oboru jsi třeba profík , leč většinou "umělci" , kteří se preferují jako machři , Ivan
jediny kto sa tu robi machrom si asi ty, a este k tomu aj blby, ked som uz 2x pisal ze treba pisat k veci a ty zase pises o tom co tu uz iny pisali.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#64 Příspěvek od EKKAR »

Pifíku, I ONI PÍŠÍ K VĚCI - a to k Tobě samému, bohužel. I já mám "hodnost" team boss - a do televizí se až na minimální výjimky prostě nepouštím = není to můj šálek čaje. Na to jsou tady odborně hooodně vysoko jiní - a ti samí zase přijdou na radu ke mně, když vědí, že v nějakém problému nejsou tak silní v kramflekách, jako zrovna třeba já. Proč tuto skutečnost nehodláš akceptovat a konečně se přestat sr*t do věcí, o kterých nic nevíš a zvou neznalost jen zakrýváš agresivitou a vulgárností?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#65 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 21:18, celkem upraveno 1 x.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#66 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 21:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#67 Příspěvek od PeteBurns »

:wink: To je v pohode, ktovie čo si Peterseal musí u teba vyžehliť.. :D Profíkovi som sa snažil naznačiť, že podráždené reakcie nemajú žiadny zmysel, iba čo proti sebe poštve ľudí..a práve tých ktorých najviac potrebuje :? On totižto nevie že podobní ľudia spôsobili tvoj našťastie krátkodobý odchod z fóra..no ako niekto správne poznamenal, že sa vrátiš, tak pozerám že sa vôbec nemýlil, pretože vidím že si chytil druhý dych a všade sa to hemží tvojimi príspevkami :twisted:

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#68 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 21:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
tornado6
Příspěvky: 1392
Registrován: 09 bře 2007, 01:00
Bydliště: Piešťany okolie

#69 Příspěvek od tornado6 »

Kondik to mi hadam nechceš tvrdiť že si bez práce = nezamestnaný, to hadam nie o chlapa ako ty by sa maly opravovne pobiť a to myslim važne bez smailov.

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#70 Příspěvek od masar »

Ale kondik tím chce říci, že je bez práce, protože podle jeho rad si teď každý ten televizor opravuje sám. :D

p.s. to je druh zpětné vazby... :wink:

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#71 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 21:16, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
tornado6
Příspěvky: 1392
Registrován: 09 bře 2007, 01:00
Bydliště: Piešťany okolie

#72 Příspěvek od tornado6 »

Hmm to nie je zlý nápad, ale asi pochybujem že sem ešte niekto s tých nových pojde po radu ked za nu bude museť cvakať :lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“