Poduška ORAVAN

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#61 Příspěvek od kutilmil »

Pre PETERSEAL
Prepacte mi tuto reakciu ALE NEROBTE ZOMNA AZ TAKEHO VOLA ZE NEVIEM AKE MAM MERACIE PRISTROJE. Ale prepacil by som Vam to ak sa obavate o moju bezpecnost. :lol:

Uživatelský avatar
Peterseal
Příspěvky: 1983
Registrován: 24 lis 2006, 01:00
Bydliště: SR-Bratislava -Devínska Nová Ves

#62 Příspěvek od Peterseal »

kutilmil píše:Pre PETERSEAL
Prepacte mi tuto reakciu ALE NEROBTE ZOMNA AZ TAKEHO VOLA ZE NEVIEM AKE MAM MERACIE PRISTROJE. Ale prepacil by som Vam to ak sa obavate o moju bezpecnost. :lol:
PREPACTE :oops:
Ja len pre istotu :oops: :agree:

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#63 Příspěvek od kondik »

kutilmil píše:NEROBTE ZOMNA AZ TAKEHO VOLA ZE NEVIEM AKE MAM MERACIE PRISTROJE.
Foto by napovedalo :D

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#64 Příspěvek od kutilmil »

Foto coho MOJE??
Inac chlapy vyriesene. Aj to tu ktosi pisal bol to C46 Na meraku OK ale v TV KO. Dik za rady.

Návštěvník

#65 Příspěvek od Návštěvník »

kutilmil píše:Foto coho MOJE??
Inac chlapy vyriesene. Aj to tu ktosi pisal bol to C46 Na meraku OK ale v TV KO. Dik za rady.
Tak nám dej ještì jednu o tý èervený Karkulce . Ivan

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#66 Příspěvek od pajosek2 »

kutilmil píše:Foto coho MOJE??
Inac chlapy vyriesene. Aj to tu ktosi pisal bol to C46 Na meraku OK ale v TV KO. Dik za rady.
Nemyslel jsi C36?
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#67 Příspěvek od kutilmil »

Nie C36 ale C46 5mikro na 250V.

Návštěvník

#68 Příspěvek od Návštěvník »

kutilmil píše:Nie C36 ale C46 5mikro na 250V.
Teï ještì tu o tom Dlouhým , Širokým a Bystrozrakým . Ivan

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#69 Příspěvek od kutilmil »

pre Anonym
No myslim si ze tebe by sa skorej hodila rozprávka o krátkozrakom

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#70 Příspěvek od kondik »

Kutilmil: tým foto so myslel, že sem vložíš nafotený obrázok tvojho meracieho prístroja a taktiež poprosím foto opravenej telky (lebo mi to nejak nesedí).

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#71 Příspěvek od kutilmil »

mam problem s fotenim daj cislo poslem MMS, aj ked neviem naco ti to bude aole ak posles cisielko obratom posielam mms. Inac mozem poslat foto: OSCILOSKOPU, MULTIMETRA S VYSOKONAPäťOVOU SONDOU, GENERATORA SIGNáLOV... CO VLASTNE CHCES?? ALEBO PRIDI NA KAVU KU MNE DO SKALICE POKECAME A VSETKO TI POUKAZUJEM.

Návštěvník

#72 Příspěvek od Návštěvník »

kutilmil píše:pre Anonym
No myslim si ze tebe by sa skorej hodila rozprávka o krátkozrakom
Já Ti chci zatím slušnì naznaèit , že jsi diletant , který si hraje na odborníka . Takovou snùšku kravin napsal pod sebe málokdo . To je bohužel pro Tebe skuteènost a ne pohádka , abys tedy vìdìl o èem je øeè . Ivan

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#73 Příspěvek od kutilmil »

Ty si radsej precítaj tvoju snúšku kravin. Keby som bol odbornik bol by som na fóre pre odborníkov to je na profesionálnom!! Ale inac to iste plati aj o tebe nemyslis?

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#74 Příspěvek od Mysteri »

kutilmil píše:mam problem s fotenim daj cislo poslem MMS, aj ked neviem naco ti to bude aole ak posles cisielko obratom posielam mms. Inac mozem poslat foto: OSCILOSKOPU, MULTIMETRA S VYSOKONAPäťOVOU SONDOU, GENERATORA SIGNáLOV... CO VLASTNE CHCES?? ALEBO PRIDI NA KAVU KU MNE DO SKALICE POKECAME A VSETKO TI POUKAZUJEM.
Už na inom vlákne som Ti povedal svoj názor na Teba, ale týmto si to potvrdil TOTÁL HALUZ :lol: .... Zamysli sa už nad svojou deťskou povahou :lol: Veď Ty nevieš, čo Ti tu ľudia radia, lebo nemáš o tom:
1. šajn
2.si frajer, ktorý všetko ovláda /len neviem potom,prečo tu smrdíš :evil: /
3.NEVIEŠ SA NORMÁLNE SPRÁVAŤ, lebo Tvojí rodičia Ťa to asi neučili...
Na Tvoj problém tu už bolo dosť povedané...Ale Tvoje reakcie svedčia o tom, že si asi iba dement, ktorý vie o TV iba toľko, že ju treba pred pozeraním zapnúť! Len Ty o tom nevieš! Vo svojej nevädomosti začínaš urážať! A to nie je iba toto vlákno.A preto navrhujem smer ,,Kôš" :roll:
Si tu iba 19dní a už si tu dokázal pourážať všetkých na mnohých vláknach. :!: Tu sa nenaháňajú body za príspevky :!: Tu sa radí :wink: Alebo Ti ide o titul ,,Team Boss"? Napr. ,,Kondík" Ti ten pojem vysvetlí... :lol:
Mimochodom, teraz mi zaplo! Zslabý sa odmlčal a teraz tu je TENTO :D Podľa prejavu sa asi jedná o jednú a tú istú osobu! A maskuje sa písaním v Slovenčine /ale biedne/

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#75 Příspěvek od kutilmil »

OK nechajme to tak je zo naozaj zbytocne a nema zmysel pokracovat ja mam TV OK takze pohoda. A mimochodom si myslim ze NIKOHO som ja prvy neurazil!

Zamčeno

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“