Osciloskop

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Michal0
Příspěvky: 99
Registrován: 05 led 2006, 01:00

#16 Příspěvek od Michal0 »

Dakujem zúčastneným za odpovedi, neviem čo si mám z toho vybrať jedine vyskúšať čo to spraví.

Uživatelský avatar
Chenzee
Příspěvky: 464
Registrován: 26 čer 2007, 02:00
Bydliště: Vysočina

#17 Příspěvek od Chenzee »

Zdravím všechny zůčastné. Chystám se koupit osciloskop ale nějak nevím, z jaké strany se do toho pustit. Zajímám se o konstrukce s PIC obvody, žádný zesilovače ani nic podobného. Jaký byste mi asi tak doporučily? Cena do 15.000tis. Teoreticky by mi stačil do 20MHz ale bojím se toho, že by to mohlo být zanedlouho nedostačující. Dále nevím jakou značku či jak vyselektovat ty, u kterých se platí pouze značka a u kterých třeba za 6měsíců začnou zlobit přepínače atd. Jedná se mi rozumnou kvalitu za rozumnou cenu. Co se týče použitých strojů, to jsem jednou absolvoval a nedopadlo to dobře, tak bych se toho nyní chtěl vyhnout. V GME mají nějaké kusy v té cenové kategorii (HC-6504(6)) ale nevím, zda je to to, co by bylo optimální. Díky pouze za věcné názory a skušenosti. Honza

Uživatelský avatar
SMITH
Příspěvky: 1259
Registrován: 07 čer 2004, 02:00
Bydliště: Púchov , SLOVENSKO

#18 Příspěvek od SMITH »


:-) Nikdy neøíkejte, že nìco nejde, protože vždy se najde blbec, který neví, že to nejde, a udìlá to ! :-)
Úspìch je špatný uèitel. Kvùli nìmu si chytøí lidé myslí, že nemohou prohrát. (Bill Gates)

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“