CU Chladiče za hubicku

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
djwoofer
Příspěvky: 80
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

CU Chladiče za hubicku

#1 Příspěvek od djwoofer »

Zdravím, narazil jsem na firmu kde mají Cu chladič na serverová CPU za 79 kč bez DPH, minimální počet objednaných kusů je 100. proto píši sem zda by si někdo nechtěl taky pořídit několik kusů, chladiče jsou spočítány na nucené chlazení. váha je 700g , rozměry 88.9 x 78.7 x 28.5 , všiměte si té masivní základny, co se týče ceny, zdála se mi poněkud nízká, ale i přesto se předběžně a zcela nezávazně ptám zda by se tu našli tací, kteří by měli o takový chladič zájem, popřípadě kolik by chtěli kusů. ( pokus o "group buy " )


na 1. obrázku vidíte samotný chladič a na 2. závislost tepelného odporu na "objemu" vzduchu zkrz chladič proudící.
Obrázek Obrázek

pro všechny: srandu si nedělám, ty chladiče není problem sehnat, jen je potřeba se o ně přihlásit, tak pište do vlákna kolik kusů chcete, podle zájmu pak uvidím jestli to má cenu či nikoliv. tak pěknej a levnej chladič ... ( ja sám si jich chci pořídit tak 10 kousků )
Umět a znát, to každý by chtěl, ale učit se nechce.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jezevec »

Já bych si vzal 4 kousky.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od forbidden »

5 kusu bych si do zasoby taky vzal. Ale ta cena se mi nejak nezda, 700g medi za 79,- a jeste z toho neco vyrobit 8O

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od zdenoeddie »

2-3ks prosil by som

Uživatelský avatar
djwoofer
Příspěvky: 80
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od djwoofer »

jedná se o chladič : E1U-NPFCS-04 . objednání bude probíhat tak, že pokud bude požadovaný počet chladičů roven či vetší než 100, bude distributor ochoten chladiče objednat, pak sem dám kontakt na distributora, a zbytek bude jen na vás, aby ste mu zavolali a objednali příslušný počet chladičů, což si myslím je nejrozumější. bohužel mám strach že nízké ceny nebudou trvat do nekonečna a proto prosím neotálejte pokud máte zájem.


EDIT: když jsem po prvé uvažoval o tom že vám dám vědět o těch chladičích, myslel jsem si že objednání bude probíhat tak, že já chladiče objednám a za příslušlušnou cenu na dobírku pošlu, ale po zralé úvaze jsem si uvědomil že to je zbytečně složité, a že postup objednání uvedený v 1. odstavci bude lepší pro všechny, navíc částkou 8315,- kč ( za 100 ks chladičů + 19% DPH ) nedisponuji a pochybuji že byste byli ochotní mi dané částky za chladiče poslat dopředu.
Umět a znát, to každý by chtěl, ale učit se nechce.

Uživatelský avatar
gepard
Příspěvky: 1690
Registrován: 05 úno 2007, 01:00
Bydliště: Liberec - tam na severu Čech

#6 Příspěvek od gepard »

Zdárec,
já osobně bych měl taktéž zájem o 2 nebo teda 3 ks. Jsem zvědavý, zda-li se oněch 100 ks dá dohromady! :lol: Jináč pozor - tento chladič se dá normálně sehnat za více jak 400,- Kč s DPH!!!
-- Gepard --

Uživatelský avatar
djwoofer
Příspěvky: 80
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od djwoofer »

tak stím končím, lidi na ty chladiče serou jak na placatý šutr, dal sem to i na audioweb, tam mě skoro sprdli, napočítal jsem že byl zájem o 23 - 25 kousků, pouhá čtvrtina, to jest žalostně málo.
Umět a znát, to každý by chtěl, ale učit se nechce.

Uživatelský avatar
janousek
Příspěvky: 935
Registrován: 27 bře 2004, 01:00

#8 Příspěvek od janousek »

Cena je nějaká nízká, není to pokovené železo?

Uživatelský avatar
djwoofer
Příspěvky: 80
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od djwoofer »

to chraň bůh, výrobce je coolermaster, ten takovej sviňák není, a pokud by se stalo něco podobného a dovozce by nebyl ochoten to vyreklamovat tak mu osobně rozbiju hubu a pošmu na něj čoi ! každopádně nejsem tak hloupý a než byste si ty chladiče objednali, tak bych si nechal poslat samply abych věděl jak je to s kvalitou. ale nebojím se, pokovený železo, to by si nedovolili.

če ho se bojíte ? prostě napište kolik jich chcete, pokud to bude shit, tak nic platit nebudete. poud se najednou zvedne zájem tak do toho pudu a vše vyjednám.
Umět a znát, to každý by chtěl, ale učit se nechce.

Uživatelský avatar
janousek
Příspěvky: 935
Registrován: 27 bře 2004, 01:00

#10 Příspěvek od janousek »

Myslel jsem, jestli to neobšlehli v PRC.

Odpovědět

Zpět na „Součástky“