Vkladani obrazku do diskuze

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Petr-II
Příspěvky: 392
Registrován: 10 pro 2008, 01:00

Vkladani obrazku do diskuze

#1 Příspěvek od Petr-II »

Zkousel jsem vlozit obrazky do diskuze a bohuzel vzdy se stejnym vysledkem. Napred jako neregistrovany, pote jsem se registroval ale porad nic. Zkousel jsem to na starem kompu ale i na ciste instalacce. Mam XP, Firefox - zkouseno i v IETab a take v IE. Vzdy to skonci chybovou hlaskou fora "Nebyl zvolen typ odeslání!". Tato hlaska je ale videt jen v IE ci IETabu. V cistem Firefoxu ne. V jinych diskuzich nemam zadny problem, pouze na tomto foru. Dokazete me nekdo poradit?

Jeste doplnim, ze v pravem dolnim rohu stranky tohoto fora vidim same "Muzete...", takze snad mamvse povoleno.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#2 Příspěvek od Hill »

A četls povolené typy souborů?

Uživatelský avatar
Petr-II
Příspěvky: 392
Registrován: 10 pro 2008, 01:00

#3 Příspěvek od Petr-II »

Ano, vcetne velikosti.

Uživatelský avatar
Petr-II
Příspěvky: 392
Registrován: 10 pro 2008, 01:00

#4 Příspěvek od Petr-II »

Tak teda ted nevim. Ted jsem zkusil v kresleni namalovat obrazek ulozit ho jako .jpg .png .bmp a sel sem prilozit v poho. Fotka z fotaku zmensena v Irfanview na velikost 195kB do formatu .jpg nejde !? Cim to ?

Uživatelský avatar
Petr-II
Příspěvky: 392
Registrován: 10 pro 2008, 01:00

#5 Příspěvek od Petr-II »

test
Přílohy
souc.JPG
(174.48 KiB) Staženo 206 x

Uživatelský avatar
Petr-II
Příspěvky: 392
Registrován: 10 pro 2008, 01:00

#6 Příspěvek od Petr-II »

Hmm, takze muj nainstalovany Irfanview nejak nechutna tomuto foru. Nyni jsem to upravil v kresleni a fotka je zde.

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“