Blaupunkt / Clarion RD4 + nejakej USB adapter

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
CR3ATUR3.2008

Blaupunkt / Clarion RD4 + nejakej USB adapter

#1 Příspěvek od CR3ATUR3.2008 »

zdravím mam v aute original autoradio Blaupunkt / Clarion RD4,http://ebayfoto.webpark.cz/P1000925.JPG
RD4N1M-01 96 646 223 XT 00

a chtel bych k tomu nejak levne a rychle pripojit napr. USB flash disk. koukal sem po internetu a nasel sem hodne veci ale stoji pres 3 tis.
http://www.levnealarmy.eu/autodoplnky-7 ... -7274.html

original citroen stoji dokonce pres 6 tis.

pokud by ste o necem vedeli budu rad :D

PS::!: :!: FM tramsiever NECHCI :!: :!:

Havlicek.Lukas@seznam.cz

Uživatelský avatar
Kofo
Příspěvky: 47
Registrován: 25 zář 2008, 02:00

#2 Příspěvek od Kofo »

v prvom prípade musíš vedieť, či ti rádio niečo takého vôbec podporuje. ak nemá jeho procesor podporu pre flash pamäte, môžeš si pískať :P

CR3ATUR3.2008

#3 Příspěvek od CR3ATUR3.2008 »



pepik9

#4 Příspěvek od pepik9 »

http://www.stualarm.cz/produkt/55usbpg0 ... t-citroen/
Pokud tam ted menic CD neni, tak nejspis bude nutne ho nechat povolit v BSI v servise.

CR3ATUR3.2008

#5 Příspěvek od CR3ATUR3.2008 »

pepik9 píše:http://www.stualarm.cz/produkt/55usbpg0 ... t-citroen/
Pokud tam ted menic CD neni, tak nejspis bude nutne ho nechat povolit v BSI v servise.
ja vim ja vim ja vim

me ale zajima jestli by to slo vyrobit levneji nez za ty 3 tisice

Uživatelský avatar
TomasX
Příspěvky: 630
Registrován: 12 srp 2005, 02:00

#6 Příspěvek od TomasX »

Určitě by "TO" šlo vyrobit levněji než za 3 tis.
Machr jsme každý, ovšem vždy v oboru někoho druhého ...

CR3ATUR3.2008

#7 Příspěvek od CR3ATUR3.2008 »

TomasX píše:Urèitì by "TO" šlo vyrobit levnìji než za 3 tis.
a vis jak?

pepik9

#8 Příspěvek od pepik9 »

Sehnat TO (nebo menic CD), postavit pripravek na monitorovani kounikace mezi radiem a menicem/USB, projit vsechny moznosti v ovladani menice/USB, vytridit a priradit k tomu povely, napsat program pro jednocip, kterej bude komunikovat s radiem a ovladat MP3 prevodnik, navrhnout plosnej spoj, osadit... Za dva nebo tri vecery TO musis mit hotovy...

Uživatelský avatar
TomasX
Příspěvky: 630
Registrován: 12 srp 2005, 02:00

#9 Příspěvek od TomasX »

pepik9 píše:Sehnat TO (nebo menic CD), postavit pripravek na monitorovani kounikace mezi radiem a menicem/USB, projit vsechny moznosti v ovladani menice/USB, vytridit a priradit k tomu povely, napsat program pro jednocip, kterej bude komunikovat s radiem a ovladat MP3 prevodnik, navrhnout plosnej spoj, osadit... Za dva nebo tri vecery TO musis mit hotovy...
Si mě předeběhl. :lol: :lol:

Nebo si napiš tady jednomu amatérovi, který opraví CK3376 za 30 min. a skoro zadarmo. Ten ti TO spíchne určitě za 500,- :lol:
Machr jsme každý, ovšem vždy v oboru někoho druhého ...

CR3ATUR3.2008

#10 Příspěvek od CR3ATUR3.2008 »

OK seru na to
to si radsi zaplatim tech 2900 a bude to mit aspon nejakej vzhled a bude to mit zaruku

Uživatelský avatar
Gorylismus
Příspěvky: 8
Registrován: 01 lis 2006, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Gorylismus »

Tož já jsem to řešil levněji mám mp3 flešku do usb jednoduchá redukce ze dvou jacku vstup na radiu na 3.5mm jack konektor do flash sl.výstup a usb konektor z vývodem 5v do usb pro napájení flash.Ovladání mám na flash.Mám u prdele komfort přepínaní většinou jedu na RDN jenom zvuk ovl.na radiu.

CR3ATUR3.2008

#12 Příspěvek od CR3ATUR3.2008 »

Gorylismus píše:Tož já jsem to øešil levnìji mám mp3 flešku do usb jednoduchá redukce ze dvou jacku vstup na radiu na 3.5mm jack konektor do flash sl.výstup a usb konektor z vývodem 5v do usb pro napájení flash.Ovladání mám na flash.Mám u prdele komfort pøepínaní vìtšinou jedu na RDN jenom zvuk ovl.na radiu.

posli foto a schema zapojeni DIKY

Uživatelský avatar
Quest
Příspěvky: 479
Registrován: 10 pro 2008, 01:00
Bydliště: Polabi, kdysi řepné, nyní řepkové lány.

#13 Příspěvek od Quest »

Foto kabelu snad nepotřebuješ, Gorylismus Ti jej popsal dostatečně, já Ti poslám zapojení USB, ale nezapomeň, že musíš v autě ještě vyrobit 5V ze 12ti (14ti).
PS.: Může to být jakákoliv MPtrojka, nejlépe na AAA, jenom přizpůsobíš napájecí napětí.
Přílohy
zapojeni konektoru.jpg
(26.84 KiB) Staženo 78 x

Uživatelský avatar
Quest
Příspěvky: 479
Registrován: 10 pro 2008, 01:00
Bydliště: Polabi, kdysi řepné, nyní řepkové lány.

#14 Příspěvek od Quest »

Úplně nejelegantněji bych to řešil MP3transmitterem, který zasuneš do zapalovače a naladíš kmitočet na radiu (FM). Cena do 1000Kč.

CR3ATUR3.2008

#15 Příspěvek od CR3ATUR3.2008 »

Quest píše:Úplnì nejelegantnìji bych to øešil MP3transmitterem, který zasuneš do zapalovaèe a naladíš kmitoèet na radiu (FM). Cena do 1000Kè.


FM transiever nechcu to radi si zaplatim za ten adaptera ma to USB, AUX a lepsi modely dokonce i SD Card

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“