náhrada za AZ 21

Bezdrátová pojítka, vysílací a přijímací technika, diskuze o VF technice, zařízeních a konstrukcích, konstrukce a parametry antén

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dajda
Příspěvky: 130
Registrován: 27 bře 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

náhrada za AZ 21

#1 Příspěvek od dajda »

Zdravím pánové,obracím se na Vás s prosbou: mám sestavu antén se 3 slučovači AZ 21 a ty mám zapojené do zesilovače AZS 10.Z AZS 10 mám vyvedenu jednu větev se 3 účastníckými zásuvkami (přízemí).Teď bych potřeboval do patra udělat větev druhou,tzn.,že za AZS 10 potřebuju vložit další AZ 21 (jako rozbočovač),ale ten bohužel již není k sehnání,otázka zní, čím ho tedy nahradit,aby to jakž takž šlapalo.Předem díky za Vaše názory.
Přílohy
AZ21.pdf
(975.29 KiB) Staženo 190 x

Uživatelský avatar
dajda
Příspěvky: 130
Registrován: 27 bře 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od dajda »

Nikdo z odborníků anténářu neporadí ? :( . Když tam dám pasivní širokopásmový rozbočovač,pokazím tím něco?

pepik9

#3 Příspěvek od pepik9 »

Hybridni rozbocovac by snad mel vyhovet
http://www.hadex.cz/antenni-technika--r ... vace--O960

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#4 Příspěvek od RadekB »

Nekdo z antenaru by poradil, kdyby si toho vsimnul :)
AZ21 je obycejny hybridni slucovac8/rozbocovac, ktery ma v jednom vstupu utlumovy clanek 0-20dB.
Pokud nepotrebujes ten utlumak, vyhovi jakykoliv hybridni rozbocovac - treba i ten co je uveden vyse. Bezne dostupny je stale jeste i v nove krabici a na novem tistaku PBC21, ktery vyhovi take. Kazdopadne pouzij ten, co je s uchycenim koaxu pod objimky - trmeny a nebo na F-konektory, jinak si zadelavac na pozdejsi problemy. Treba ty IEC konektory co jsou na hybridech z Terozu je jedne velkej pruser hlavne pokud je to nekde na pude apod. Mechanicky je to uplna sracka.

Uživatelský avatar
dajda
Příspěvky: 130
Registrován: 27 bře 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#5 Příspěvek od dajda »

Pánové, díky moc za odpovědi.

Odpovědět

Zpět na „Bezdrátová technika a technologie, VF technika“