Lcd display

Problémy s návrhem, konstrukcí, zapojením, realizací elektronických zařízení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
*canis*

#16 Příspěvek od *canis* »

zkousel jsem program user port...nejde tam nic...i jiny programy se tvari jakoby ta karta tam nebyla.

Uživatelský avatar
gogokt
Příspěvky: 36
Registrován: 13 srp 2008, 02:00

#17 Příspěvek od gogokt »

Hmm pravda je ze na LPT FIFO byt nemuze to sorry ale tusim ze nejake ty rezimy by to mohly byt. Ale jeste jde o jednu vec a to jsou prave ty ovladace. Mrknul bych se na tu kartu co je tam za hlavni integrac a zkusil zapatrat na netu po ovladacich.Protoze origo ovladace ve widlich jsou jen univerzalni a nekdy zdaleka nepokryvaji moznosti hardware...

*canis*

#18 Příspěvek od *canis* »

Presne to jsem zkousel.Mrknul jsem se na chip na karte,je to 9710,zkusil jsem tedy sehnat jine ovladace.Zapatral jsem po strankach a narazil jsem na ovladace k te karte,dokonce tam bylo i psano,ze jsou s digitalnim podpisem,ale stejne nebyly.Tak jsem to naistaloval,resetnul pc,kouknul do spravce hardware,nic se tam nezmenilo,porad stejne nastaveni,tedy jen vyber LPT1 - LPT3,tot vse.Samozdrejme s JaLCDs to nefungoval a ani s LCDSmartie.Netusim vubec,co jeste s tim udelat,nebo jake jine ovladace....jsem z toho paf,asi tak.

Uživatelský avatar
gogokt
Příspěvky: 36
Registrován: 13 srp 2008, 02:00

#19 Příspěvek od gogokt »

Co nastaveni v softu je tam nejake ?

*canis*

#20 Příspěvek od *canis* »

gogokt píše:Co nastaveni v softu je tam nejake ?

bohuzel neni

Uživatelský avatar
gogokt
Příspěvky: 36
Registrován: 13 srp 2008, 02:00

#21 Příspěvek od gogokt »

mam jeden pokus.Tam zjistis jestli ti to komunikuje. Vem LED diody a pripoj je na piny misto displaye. Pri spusteni toho softu na ten display by mely blikat dle komunikace s tim diplejem.A tak poznas nejjednosusejc ze je port aktivni.
Mas nejake schema jak to mas zapojene? Zkusim to tady...

*canis*

#22 Příspěvek od *canis* »

No prave ze ten port nekomunikuje,nevim jak ho rozhchodit.S tema diodama je tozbytecne kdyz vim ze nekomunikuje.

Odpovědět

Zpět na „Řešení problémů s různými konstrukcemi“