S jakým programem začít?

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Jenys »

spoky píše:tak zkousim DipTrace.. Parada, program se mi libi..ALE.. kdyz si pridam nove knihovny primo ze stranek vyrobce, tak mi zmizi jine soucastky, napriklad odpory atd.. :roll: :roll: :roll:
Hm to je hezké, že máš program :lol: Kdyby jsi nakreslil plošňák fixem, mohl jsi už zkoušet zapojení odposlechu :wink:

Než to namaluješ v programu, než to dostaneš na desku, tak uplyne asi dost času :lol: No, ale pokud se chceš naučit kreslit v programech, tak proti tomu žádná :D :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
spoky
Příspěvky: 9
Registrován: 28 led 2009, 01:00

#17 Příspěvek od spoky »

Jenys píše:
spoky píše:tak zkousim DipTrace.. Parada, program se mi libi..ALE.. kdyz si pridam nove knihovny primo ze stranek vyrobce, tak mi zmizi jine soucastky, napriklad odpory atd.. :roll: :roll: :roll:
Hm to je hezké, že máš program :lol: Kdyby jsi nakreslil plošňák fixem, mohl jsi už zkoušet zapojení odposlechu :wink:

Než to namaluješ v programu, než to dostaneš na desku, tak uplyne asi dost času :lol: No, ale pokud se chceš naučit kreslit v programech, tak proti tomu žádná :D :wink:
To je prave ono, ja se to chci naucit v tom programu. Zatim doma nemam ani soucastky nic. Uz delsi dobu sem se to chtel naucit kreslit a ted je asi ten zlom.. :D

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Jenys »

spoky píše:
Jenys píše:
spoky píše:tak zkousim DipTrace.. Parada, program se mi libi..ALE.. kdyz si pridam nove knihovny primo ze stranek vyrobce, tak mi zmizi jine soucastky, napriklad odpory atd.. :roll: :roll: :roll:
Hm to je hezké, že máš program :lol: Kdyby jsi nakreslil plošňák fixem, mohl jsi už zkoušet zapojení odposlechu :wink:

Než to namaluješ v programu, než to dostaneš na desku, tak uplyne asi dost času :lol: No, ale pokud se chceš naučit kreslit v programech, tak proti tomu žádná :D :wink:
To je prave ono, ja se to chci naucit v tom programu. Zatim doma nemam ani soucastky nic. Uz delsi dobu sem se to chtel naucit kreslit a ted je asi ten zlom.. :D
Tak to jo, já myslel, že potřebuješ ten odposlouchávač. Možná by nebylo od věci se to naučit i v tom Eaglu. Dost výrobců plošňáků právě dělá v něm, pokud by jsi si to chtěl nechat vyrobit podle svého výtvoru :wink:

Jinak je to chválihodné se naučit pracovat v těchto programech, někdy je to i nutnost, když to potřebuješ mít pěkné :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
spoky
Příspěvky: 9
Registrován: 28 led 2009, 01:00

#19 Příspěvek od spoky »

Tak uz makam v eaglu asi hodinu, schema mam skoro cele hotove. Nemuzu najit v soucastkach mikrofon,ani "reproduktor" + nevim jak nevim jak na konci "čar" udělat + a - (prázdné kolečko). Plosnak si budu delat doma sam to neni problem. A omlouvam se za moje vyrazy, je mi ze me spatne kdyz to ctu.. :roll: :lol:

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Jenys »

spoky píše:Tak uz makam v eaglu asi hodinu, schema mam skoro cele hotove. Nemuzu najit v soucastkach mikrofon,ani "reproduktor" + nevim jak nevim jak na konci "čar" udělat + a - (prázdné kolečko). Plosnak si budu delat doma sam to neni problem. A omlouvam se za moje vyrazy, je mi ze me spatne kdyz to ctu.. :roll: :lol:
Myslel jsem, že potřebuješ udělat plošňák a ne schéma, to už je hotové :lol:
Zkus se podívat na tenhle odkaz, třeba ti to pomůže :wink:

http://paja-trb.unas.cz/elektronika/eag ... nameni_dps

:lol:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
spoky
Příspěvky: 9
Registrován: 28 led 2009, 01:00

#21 Příspěvek od spoky »

Ano plosnak chci udelat,ale musim nejdriv nakreslit schema abych ho mohl v eaglu udelat ne? A ic tim neskazim kdyz budu umet kreslit schema v eaglu 8-) . Vsechno co jsem chtel jsem nasel az na MIC.. proste mikrofon nemuzu najit v seznamu.. projel sem ho snad celej a nikde nic.. :cry: :cry:

*re
diky za odkaz,ale tu stranku mam otevrenou uz asi dve hodiny..ale i tak diky

Uživatelský avatar
spoky
Příspěvky: 9
Registrován: 28 led 2009, 01:00

#22 Příspěvek od spoky »

Obrázek

jeste nedodelane,ale ucim se... :wink:

Odpovědět

Zpět na „Software“