Zamknuté téma

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Zbyna1
Příspěvky: 10
Registrován: 27 úno 2008, 01:00

Zamknuté téma

#1 Příspěvek od Zbyna1 »

Proč mám zamknuté téma " Dotaz na poruchu-Orava Color 445 Planar."
Čím jsem se provinil, že jste mi toto téma uzamčeli. Prosím opět odemknout, čekám na pomoc nebo to je to provinění?

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

Asi proto že toto forum má sloužit jako pomoc bastlířům a kutilům. Toto není intenetový televizní servis.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od ZdenekHQ »

Asi budeš muset zadat do "Hledat" kouzelné slůvko Planar či 445 a číst. Teprve potom se zeptat znovu a třeba už vyfotíš jen kousek desky, kde by se zmíněný elyt mohl teoreticky nacházet či Ti to přímo dojde.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Zbyna1
Příspěvky: 10
Registrován: 27 úno 2008, 01:00

#4 Příspěvek od Zbyna1 »

Tak díky za Vámi poskytnutou pomoc ! Myslel jsem, že když jsou tady takový machři, tak že to budu mít opraveno co nejdříve, ale vidím, že si nakonec musím přečíst a nastudovat všechny vlákna než najdu to správné. Jestli se dobrák najde, tak mi pošli radu přes e-mail.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od ZdenekHQ »

Kolik myslíš, že je v té televizi elytů v bázi výkonových tranzistorů (viz hned druhá rada, která Ti byla poskytnuta) ? A neboj se, i staří machři kolikrát několik hodin studují fóra a schema, než najdou viníka závady. Výsledkem je tzv. "zkušenost" .

Zas určitě dostanu výhružnou PM, že jsem blbec.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od stepa »

Zbyna1 píše:Tak díky za Vámi poskytnutou pomoc ! Myslel jsem, že když jsou tady takový machři, tak že to budu mít opraveno co nejdříve, ale vidím, že si nakonec musím přečíst a nastudovat všechny vlákna než najdu to správné. Jestli se dobrák najde, tak mi pošli radu přes e-mail.
Nezlob se, ale nabehnul sis temi kecy o servisu...spousta kluku je tady servisaku, proto je to tak se*e a ja se jim nedivim.

Ty totiz zapominas, kolik penez vyhazeji za dokumentace a skoleni...mozna by ses divil. Proto je cena servisu tak draha.

Neni umeni tu soucastku vymenit, ALE NAJIT JI! A za to se PLATI! Nejlepsi jsou takovy...tady mas kilo a starej se, za hodku at to je hotovy. Coze? Ty chces vic? Tak to si to najdu na netu a opravim sam.

Takze kdybys nezacal skuhrat na servis, tak by se ti rady pravdepodobne dostalo :wink:


Edit//Zdendo klid :wink:
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#7 Příspěvek od Killroy »

ZdenekHQ mimo jiné píše: Zas určitě dostanu výhružnou PM, že jsem blbec.
Nejsi sám. Vítej v klubu...

Killroy

Uživatelský avatar
Zbyna1
Příspěvky: 10
Registrován: 27 úno 2008, 01:00

#8 Příspěvek od Zbyna1 »

Nevím, zda má ještě cenu s některými z Vás řešit tuto moji věc, ale teď když jste mi napsali, že jde pouze o výměnu kondenzátoru, tak musíte uznat , že když mě opravář jako laikovi řekl, že oprava by přišla 1000-1500,-Kč podle toho jaká porucha to bude, tak mě asi chtěl jako laika pěkně natáhnout na ceně. Asi vedle těch schémat a zkušeností studoval taky školu života "NEVÍŠ TAK ZAPLATÍŠ".

:agree:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od ZdenekHQ »

Killroy píše:
Nejsi sám. Vítej v klubu...

Killroy
Kdyby se to nějak přemnožilo, tak se ozvěte. Řešení je jednoduchý, dokonce ani nevyžaduje BAN :D
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od ZdenekHQ »

Zbyna1 píše:Nevím, zda má ještě cenu s některými z Vás řešit tuto moji věc, ale teď když jste mi napsali, že jde pouze o výměnu kondenzátoru, tak musíte uznat , že když mě opravář jako laikovi řekl, že oprava by přišla 1000-1500,-Kč podle toho jaká porucha to bude, tak mě asi chtěl jako laika pěkně natáhnout na ceně. Asi vedle těch schémat a zkušeností studoval taky školu života "NEVÍŠ TAK ZAPLATÍŠ".

:agree:
Tys ten elyt ještě nenašel ?
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#11 Příspěvek od BOBOBO »

I vy zlobiči , zlobiči ... Že to z vás dostanu jinak . Já jsem už jednou takto zlobil , ale ještě tedy jednou a naposled . kdo hledá staré příspěvky , tak ví , že prokousat se tím je hromada času . Nevím , jestli by šlo jednotlivé kategorie v archivu rozdělit do jemnějších skupin . I sám bych se tomu po chvilkách mohl věnovat . Ale bylo by třeba vytvořit podkategorie , třeba podle výrobce . Jsem jen počítačový samouk a tak nevím kolik prostředků na serveru by to potřebovalo , nebo jestli je to takto naschvál , tak mi to řekněte a já přestanu v tomto oboru otravovat .

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ano, to hledání není jednoduchý. Ale ve škole ti taky nedají (až na vyjímky) testy i s vyplněnou odpovědí. Naopak při hledání té správné se člověk dozví hromadu dalších věcí, který se mu určitě budou časem hodit.

A když se mě nechce hledat, proč nepoužít logický uvažování ? Obraz se zužuje, takže kanálový volič a OMF to snad nebude, zvuk taky ne, konce RGB taky ne,kolem procesoru žádný výkoňák není a vůbec těch elytů 220u tam skutečně není 50, stejně jako výkonových tranzistorů.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od ZdenekHQ »

Mimochodem, ty podkategorie nejsou špatnej nápad. Jen najít někoho, kdo to roztřídí.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#14 Příspěvek od BOBOBO »

Ano , pán pochopil , ta moje připomínka se netýká konkrétního vlákna , ale je obecná . No kdyby to šlo dělat po blocích , tak bych , ač stár , chvíli vyšetřil . Třeba by se mi ten čas v budoucnosti vrátil . I když jak praví mudrosloví : co se v mládí naučíš , ve stáru jako když utne !

Uživatelský avatar
belkvl
Příspěvky: 267
Registrován: 01 lis 2007, 01:00

#15 Příspěvek od belkvl »


Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“