Zrcadlové otočení PDF dokumentu při tisku - jak ?

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Návštěvník

#31 Příspěvek od Návštěvník »

tady to máš v PDF vektorovì

http://www.volny.cz/pmaster/burky_2x70w-zrcadlo.pdf

málování je šmejd, musí se tam zrušit "Zarovnat na støed" na kartì "Vzhled stránky"

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od stepa »

Nj, to posledni je jiny kafe...v cem to je zrcadleny? Neco od Adobe?

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od drabek06 »

Anonym píše:tady to máš v PDF vektorově

http://www.volny.cz/pmaster/burky_2x70w-zrcadlo.pdf

málování je šmejd, musí se tam zrušit "Zarovnat na střed" na kartě "Vzhled stránky"
Jaaaj, parada !!! To je presne ono ! Ted me to vylezlo z tiskarny v dobrejch rozmerech, hezky ostry a zrcadlove otoceny ! Dobra prace . . . Dekuji Ti moc "Anonyme" a taky vsem ostatnim kteri si nad tim lamali hlavu . . .

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od stepa »

Hlavne to oziv, aby to fungovalo :wink:

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od Jenys »

stepa píše:Nj, to posledni je jiny kafe...v cem to je zrcadleny? Neco od Adobe?
hele, ty umíš ten obrázek z PDF vyexportovat, já ať to se snažím jak se snažím, nikam to nedostanu jinak než jen jako PDF a tak to vlastně ani nemůžu někam uložit a pak to musím tisknout vše, sice v dobré velikosti,ale vše třeba i a stiskem a to není ono. Jdu to zkusit přenést zase přes printscreen a uvidím jak to bude kvalitní, ale to myslím je náhradní cesta a ne ta hlavní :)
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od drabek06 »

stepa píše:Hlavne to oziv, aby to fungovalo :wink:
Vsak neboj, uz sem zesilovacu s timhle TDA stavel celkem dost, akorat u toho byla jeste vyhybka na subwoofer. Ja tenhle koncak pouziju ke korekcnimu IO TDA7313 rizenym po I2C. Ridit to bude 89C55, jeste LCD to bude mit a dalkac :wink: A jeste se uvazuje nad tim ze se spoji komunikace s PC . . .

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#37 Příspěvek od stepa »

to Jenys: uz jsem ti nato odpovidal ve dvou vlaknech :wink: , pokud ten postup, co jsem napsal nefunguje, napis jakou mas verzi Adobe readeru a neco s tim treba vymyslime.

Návštěvník

#38 Příspěvek od Návštěvník »

jojo, byl to Ilustrátor od Adobù
Na nìkterý vìci v PDF je dobrej, nìco zase neumí (napø. odemknout zákaz tisku 8-) ) a musí se to udìlat tøeba v obyèejným PDFeditoru.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od stepa »

Nj, tak to je jasny :D ...ja jedu jenom vicemene ve freeware, tak timhle nedisponuju.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#40 Příspěvek od Jenys »

stepa píše:to Jenys: uz jsem ti nato odpovidal ve dvou vlaknech :wink: , pokud ten postup, co jsem napsal nefunguje, napis jakou mas verzi Adobe readeru a neco s tim treba vymyslime.
Jasan, psal jsem ti odpověď na druhém vláknu :) Adobe acrobat 5,1 en
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Návštěvník

#41 Příspěvek od Návštěvník »

Chlapi asi som vadný,ale naèo toto všetko.... :?: ,ak mám potrebný rozmer DPS,vytlaèím na priesvitku a otáèam ko¾ko chcem. :arrow: :arrow: :arrow: S eaglom robievam a ešte nikdy som takúto vec neriešil a asi tomu ani nerozumiem... :oops:

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#42 Příspěvek od stepa »

Anonym píše:Chlapi asi som vadný,ale načo toto všetko.... :?: ,ak mám potrebný rozmer DPS,vytlačím na priesvitku a otáčam koľko chcem. :arrow: :arrow: :arrow: S eaglom robievam a ešte nikdy som takúto vec neriešil a asi tomu ani nerozumiem... :oops:
Vis, on je problem v tom, ze inkoust by mel byt smerem k desce, aby nemohlo vubec dojit k podsvetleni(coz u inkoustu od desky NEJSI schopen zarucit a na tenkych cestach to bude znat) a to znamena mit zrcadlovou predlohu.

Uživatelský avatar
MOTOROLA
Příspěvky: 260
Registrován: 26 úno 2005, 01:00

#43 Příspěvek od MOTOROLA »

Já to řeším tak,že v Adobe Reader otevřu nástroje->vybírání a zvětšení->nástroj snímek a pak označím co potřebuju.Udělá se mi kopie a pak otevřu IrfanView a v něm dám vložit.Potom to překlopím a dám vytisknout.Mám to přesně ve stejném rozměru jako originál a překlopené.
Držim palce ať se podaří. :wink:

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#44 Příspěvek od drabek06 »

A sem zas u stejnýho problému :? Potřebuju zrcadlově otočit PDF a nevim jak na to. Minule mě to tu někdo otočil v tom Adobe Ilustratoru a já sem si ho teď stáhl a nepřišel sem na to kde se to v něm dělá . . . Takže když by někdo byl tak hodnej a řekl mě aspoň kde to tam je nebo mě to rovnou otočil byl bych moc rád. Tady je to PDF:

http://users.ece.gatech.edu/~mleach/low ... ayouts.pdf


Předem děkuji . . .

Uživatelský avatar
moisidis
Příspěvky: 37
Registrován: 12 dub 2008, 02:00

#45 Příspěvek od moisidis »

http://volny.cz/pmaster/layouts2.pdf

Postup v Illustratoru CS3 cz:
- otevřu původní PDF (potvrdím OK hlášku o náhradním písmu)
- vyberu všechno (Ctrl+A)
- klepnu pravým tlačítkem myši kamkoliv do výkresu a vyberu Transformovat/Zrcadlit/svisle a dám OK (přes menu by to bylo Objekt/Transformovat/Zrcadlit ...)
- uložím výsledek

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“