Felícia 1.6

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od badoch »

simax píše:TO : badoch měl jsi pravdu,nepřečetl jsem si forum na feliciaklubu pořádně,teď jsem to napravil a příspěvků na téma škrtící klapka je tam až mě z toho bolí oči.Pár kontaktů jsem si poznamenal .Dík za upozornění.
Vidíš vidíš :wink:
ještě dej pozor klapka na 1,3 se nastavuje jiným SW jako na 1,6. Ale pro 1,6 je to jednodušší :D

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#17 Příspěvek od Sandal »

Ahoj všichni.
Mám dotaz ohledně Feldy 1.6 mpi(AEE).Tatík má KO motor a v garáži se mi válí motor z Golfa III 1.6 55kW(AEE).Když ten motor dám do Feldy i ŘJ z Golfa,tak co na to bude říkat imobilizér?Je dost možný že ten Golf ani žádnej imobilizér neměl.Ale nevim.
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Uživatelský avatar
Tomikt
Příspěvky: 216
Registrován: 03 kvě 2005, 02:00

#18 Příspěvek od Tomikt »

ŘJ nech původní, vyměň jen holý motor - pozor 1,6 AEE jsou dva typy, ten samej motor byl i v octávii, jsou jiné bloky v oblasti setrvačníku a jinak uchycení, tak si to porovnej jestli je to stejný než to tam začneš cpát :wink:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#19 Příspěvek od EKKAR »

Bojím bojím, že ten motor z Golfíka bude adaptovaný pro platformu, na které byla stavěná i Oct I... takže do Feli asi neee.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
abcdef
Příspěvky: 134
Registrován: 01 bře 2007, 01:00

#20 Příspěvek od abcdef »

ak ti ide len o ten imobilizer, tak imo z feldy tú R.J. z Golfa v pohode zvládne, len to musíš prispôsobiť testerom

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“