ELD-91403DVD nahradni laser.

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#16 Příspěvek od robo »

Tak uz jede i DVD. Problem byl ve vodici tycce. Jeden jeji konec se da vyskove nastavit. Takze jsem ho povolil. pootocil ho 360 stupnu.

Uživatelský avatar
martilulin
Příspěvky: 105
Registrován: 11 lis 2007, 01:00

#17 Příspěvek od martilulin »

No vidis jak to jde

Uživatelský avatar
Tomualdo
Příspěvky: 19
Registrován: 07 úno 2009, 01:00
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

#18 Příspěvek od Tomualdo »

klobouk dolu, na to bych asi neprisel. A diky za odpoved, akorat porad nechapu, proc jsou ty plosky takhle spajeny?????

Uživatelský avatar
martilulin
Příspěvky: 105
Registrován: 11 lis 2007, 01:00

#19 Příspěvek od martilulin »

asi kvuli staticke elektrine,bud rad zes to rozchodil.znam kluka,kterej nemel o ty pojistce ani paru a tocil potenciomentem ostreni az ho vzteky ulomil,po zjisteni ze tam ma byt odpajena pojistka malem zkolaboval.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#20 Příspěvek od robo »

Otaceni trimrem je az to posledni co pouziji. A to jen v pripade kdyz si sem jisty ze laser je unaven. A to za predpokladu ze je to laser v cd prehravaci. V dvd jsou dva a protoze nevim jaka je vazba ci souvislost mezi nima tak s tim radeji neotacim. U noveho laseru je nastavovani totalni chujovina. Ten by mel byt uz nastaven. Pripadna reklamace je pote naprd. Na tech trimrech je videt zasah.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#21 Příspěvek od robo »

Tak ted jsem dostal info od majitele ze mu to nechtelo prehrat origos audio cd. Proc nevim. Predpokladam ze cd je citelne, neposkozene. Kdyz jsem to zkousel ja, tak jsem pri prehravani skakal ze skladby na skladbu, zacatek cd, konec cd. A takhle nekolikrat dokola. Proste to drzelo stopu, Nebyl problem. Jeste me napadlo ze by mel provest reset. Coz po montazi do auta neudelal. a mozna mel. Taky je mozne ze to je typ autoradia, jak od jednoho nejmenovaneho, velkeho prodejce aut co to daval pri koupi "zdarma" k autu. Tam se autoradio sekalo dost casto. A take pomohl reset. Ale to radio bylo tuhe. Tady tohle se takhle neseklo. Nemate nekdo radu? Dekuji za pomoc.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“