pomoc prosím s kódem

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kobra
Příspěvky: 134
Registrován: 31 led 2005, 01:00

pomoc prosím s kódem

#1 Příspěvek od kobra »

Koupil jsem ford focus 1999/3 a ve čtvrtek jsem dal na nabíječku baterii a dnes rádio řve že chce kód a na boku nikde není.Pomůže někdo prosím?
Klidně pošlu techničák,občanku i řidičák,že to není čorka.Děkuju

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#2 Příspěvek od dj_Paul »

kontaktu prodejce

jinak si přečti pravidla fóra

Uživatelský avatar
kobra
Příspěvky: 134
Registrován: 31 led 2005, 01:00

#3 Příspěvek od kobra »

prodejce je dovozce,takže z bazaru v německu a díky za takovou radu

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#4 Příspěvek od dj_Paul »

jestli je to originál rádio,tak ti ho v autorizovaným servisu za poplatek zjistí.Tady ti kód nikdo nedá

Uživatelský avatar
kobra
Příspěvky: 134
Registrován: 31 led 2005, 01:00

#5 Příspěvek od kobra »

už dali,díky za ty rady,jsou k ničemu,to ví každej že servis to udělá za peníze.Je krize

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#6 Příspěvek od Crifodo »

tady je vidět, k čemu je rádio do auta s "ochranou" proti krádeži.
majiteli to prodraží věc a zkomplikuje život, a když mu to hnědá ruka chmátne? buď to pak šlehne o zem, nebo chytřejší hnědka (Praha) odnese do spřátelené zastavárny a ta má spřáteleného aktivátora (že takoví jsou nepochybuju).
To samé v bledě modrým s mobilama. Za mírný poplatek odheslujeme, přeprogramujeme, naleštíme, zlegalizujeme.
Kdo zná na hlaváku tu secesní kavárnu s drátěnýma židličkama, obchází tam hnědá squadra a nutí hostům čórnutý zboží, asi 20m za rohem je služebna "Pomáhat a chránit", všechno v nejlepší symbióze :roll:

Uživatelský avatar
kobra
Příspěvky: 134
Registrován: 31 led 2005, 01:00

#7 Příspěvek od kobra »

když mi ho ukradnou,je mi už úplně jedno jestli mu poslouží nebo ne,protože ho stejně nenajdu,tak jako moje outo co mi ho ukradli na sokolovsku v místě bydliště a za 2 měsíce ho dědula nahlásil v praze na stanici,že tam už delší dobu stojí auto bez pohybu.Stálo asi tak 80metrů od stanice :lol:

Uživatelský avatar
ferys
Příspěvky: 91
Registrován: 27 úno 2006, 01:00

#8 Příspěvek od ferys »

Posli na SZ serial cislo

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

Crifodo píše:...Kdo zná na hlaváku tu secesní kavárnu s drátěnýma židličkama, obchází tam hnědá squadra a nutí hostům čórnutý zboží...
Nejen na Hlaváku - předevčírem mi něco podobnýho nabízel hnědoslovák i na parkovišti u Hradeckého Baumaxu - otevřel kufr auta a přesvědčoval mě, že v něm ležící plastový kufr s bouracím kladivem je nevhodná koupě a že mi ho za tisícovku prodá. Jen by ten kufr s kladivem nesměl být postříkaný od malty a auto by nesměl být Logan se slovenskou registračku začínající na písmena LV... K "Otravovat a šikanovat" to tam teda 20m není, ale za bílého dne, na parkingu plném lidí...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#10 Příspěvek od keemo »

Tiez sa pridam...u nas v kancli -sef siel na obed,bol som sam-na chvilu otvoril dvere ze vyvetram-uz aj tu bol počérny ze ci nechcem vonafky...cerstvo učórované...som myslel ze sa ho nezbavim...nastastie sa dal "ukecat" s tym ze nemam prachy a nech pide ked tu bude sef...vdaka bohu ze sa uz neukazal,sef by ho hnal...

Uživatelský avatar
Holly
Příspěvky: 187
Registrován: 24 srp 2008, 02:00
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm

#11 Příspěvek od Holly »

Asi jsem degen a neumím česky, tak se na mně nezlobte!

Uživatelský avatar
kobra
Příspěvky: 134
Registrován: 31 led 2005, 01:00

#12 Příspěvek od kobra »

děkuju,hotovo.Jsi super,stejně jako ostatní co přispěli s trochou rad

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#13 Příspěvek od Mysteri »

Tento problém som mal na Fieste. Po mesiaci zháňania kódu som ho objavil pri čistení popolníka. Ford dáva štítok s kódom na spodnú stranu tej misky :lol:

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#14 Příspěvek od mi-ro »

Mysteri píše:Tento problém som mal na Fieste. Po mesiaci zháňania kódu som ho objavil pri čistení popolníka. Ford dáva štítok s kódom na spodnú stranu tej misky :lol:
Škodovky psaly kod autorádia na vnitřní stranu olejový vany převodovky.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
kobra
Příspěvky: 134
Registrován: 31 led 2005, 01:00

#15 Příspěvek od kobra »

já ho ve fordu focusu nenašel,ale pomohla mi kalkulačka na poprvý se to podle seriovýho čísla rádia povedlo.Díky všem

Zamčeno

Zpět na „Autorádia“