pomoc prosím s kódem

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#16 Příspěvek od Crifodo »

mi-ro píše:
Mysteri píše:Tento problém som mal na Fieste. Po mesiaci zháňania kódu som ho objavil pri čistení popolníka. Ford dáva štítok s kódom na spodnú stranu tej misky :lol:
Škodovky psaly kod autorádia na vnitřní stranu olejový vany převodovky.
Toyota píše kód autorádia na kotvu pod vinutí alternátoru.

Uživatelský avatar
gino
Příspěvky: 343
Registrován: 17 říj 2008, 02:00
Bydliště: Prešovský kraj, SR

#17 Příspěvek od gino »

Pi..vina. Píšu ho pod sedadlo, len musí byť vytápane. Vtedy je na 100 %.

Uživatelský avatar
Ladislav60
Příspěvky: 2
Registrován: 05 bře 2009, 01:00
Bydliště: Presov

#18 Příspěvek od Ladislav60 »

mám autorádio zn. blaupunkt a pri výmene autobatérie sa zablokovalo rádio, mám štvormiestný kód, neviem tento kód potvrdiť žiadnym tlačidlom, poraďte mi s ktorým tlačidlom sa potvrdzuje kód, vďaka

Uživatelský avatar
kobra
Příspěvky: 134
Registrován: 31 led 2005, 01:00

#19 Příspěvek od kobra »

Ladislav60 píše:mám autorádio zn. blaupunkt a pri výmene autobatérie sa zablokovalo rádio, mám štvormiestný kód, neviem tento kód potvrdiť žiadnym tlačidlom, poraďte mi s ktorým tlačidlom sa potvrdzuje kód, vďaka
při zadáváni na rádiu ve focusu jsem použil první čtyři číselný klávesy pro zadání kódu(každou z nich mačkáš tak dlouho,dokud se ti nezobrazí symbol kterej chceš) a pátou jsem to potvrdil a jede

Uživatelský avatar
Ladislav60
Příspěvky: 2
Registrován: 05 bře 2009, 01:00
Bydliště: Presov

#20 Příspěvek od Ladislav60 »

kobra píše:
Ladislav60 píše:mám autorádio zn. blaupunkt a pri výmene autobatérie sa zablokovalo rádio, mám štvormiestný kód, neviem tento kód potvrdiť žiadnym tlačidlom, poraďte mi s ktorým tlačidlom sa potvrdzuje kód, vďaka
při zadáváni na rádiu ve focusu jsem použil první čtyři číselný klávesy pro zadání kódu(každou z nich mačkáš tak dlouho,dokud se ti nezobrazí symbol kterej chceš) a pátou jsem to potvrdil a jede
aha, no tak ja mam na radiu 6 ciselne klavesy ale kod je 4 miestny. Takze by sa to malo potvrdit s poslednym ciselnym klavesom? Lebo pri 5 nereaguje a pri 6 sa kod vymaze a zobrazi ---- a hodinu sa neda zadat potrebny kod. Je mozne ze mam zly kod? Som druhy majitel auta, takze nieje na 100% iste ze ten kod je spravny. Existuje nejaky univerzalny kod ? Som zufaly uz mesiac mi nejde radio.

Uživatelský avatar
kobra
Příspěvky: 134
Registrován: 31 led 2005, 01:00

#21 Příspěvek od kobra »

taky mám mám 6 knoflů s číslem,ale prvníma čtyřma se to zadá a pětkou se to potvrdí.Napiš typ rádia a seriový číslo

Uživatelský avatar
gino
Příspěvky: 343
Registrován: 17 říj 2008, 02:00
Bydliště: Prešovský kraj, SR

#22 Příspěvek od gino »

kobra píše:taky mám mám 6 knoflů s číslem,ale prvníma čtyřma se to zadá a pětkou se to potvrdí.Napiš typ rádia a seriový číslo


Pravidlá fóra, bod 13:
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... opic&t=684

Zamčeno

Zpět na „Autorádia“