Nejde display

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Palino30
Příspěvky: 11
Registrován: 17 úno 2009, 01:00

Nejde display

#1 Příspěvek od Palino30 »

Kto mi pomoze preco mi nejde dispay na autoradiu JVC KD-G202.. sem tam zabliknu dajake funkcie ale neukazuje to co by mal... neviete nahodou v com moze byt chyba???

Uživatelský avatar
petus
Příspěvky: 594
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od petus »

Jak říká Jezevec:rozbila se mi věštecká koule,co s tím?
Napiš prosím Tě co jsi naměřil(mám na mysli napětí) a co jsi proměřil (diody atd). ale podle toho že občas blikne bych tipoval na kontakt.Tak to vyčisti proměř.A pak napiš.:-)
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ :)
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus

Uživatelský avatar
Palino30
Příspěvky: 11
Registrován: 17 úno 2009, 01:00

#3 Příspěvek od Palino30 »

tak som pomeral zatial lem par vystupov z IO co idu do toho displaya a boli tak jak maju byt podla schemy ze 2,4V ale nemam ete vsetky premerane presne..... a ze napr. ked pridavam volume obcas naskoci ako ze pokus ze napise dake cislo ale ne cele a mi skace hore skratky ked pridavam volume do okola idu ze cd, mp3, TPY,TPA, REG a tak mi skacu ti funkcie blika jak chce by som povedal no.... tak skusim premerat ete vsetky vstupy ci su take jak maju byt ...

Uživatelský avatar
kvako
Příspěvky: 2
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#4 Příspěvek od kvako »

Ahoj. Ešte stále si ale nenapísal, či ti to rádio vôbec hrá, alebo či ti fungujú všetky knoflíky. No ale podla toho čo píšeš to vyzerá na ten kontakt na prednom paneli a možno aj priamo na displeji.Na kontaktoch toho panela môžeš zmerať napájanie, príp. ak má spätnú hlášku (tzn. keď nahodíš predný panel, tak sa cezeň dostane späť do rádia kostra cez jeden pin), pretože ostatné napätia na schéme sú viac-menej orintačné (cez ostatné piny ide digitálny signál). A ešte tam môžeš zmerať napájanie pre podsvietenie.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“