DVD Marantz DV4300

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
urbanek
Příspěvky: 556
Registrován: 01 kvě 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

DVD Marantz DV4300

#1 Příspěvek od urbanek »

Zdravím,
mám tu tento přehrávač. při zapnutí do sítě se rozsvítí standby kontrolka, po zapnutí tlač. power kontrolka zhasne, krátce se roztočí spindle motor mechaniky a to je vše. Přehrávač nereaguje na tlačítka ani displej se nerozsvítí. Ve zdroji jsem vyměnil většinu elytů, napětí odpovídají tomu co je napsáno na desce, zvlnění do 30mV. Na hlavní desce jsou 2 procesory - videoprocesor ES6028F a 8bit. mikrokontroler GMS97C52 - ten se podle všeho stará o displej, tlačítka apod. Pokud tento procesor několikrát po sobě ručně resetuju (zkratováním kondíku v obvodu resetu) tak většinou na 2. až 5. pokus přehrávač naběhne a pak už vše funguje jak má až do dalšího vypnutí do standby. Resetovací kondík jsem už taky měnil, napájení procesoru sedí (5V).
Nemá někdo nějaký nápad?

Uživatelský avatar
cikan
Příspěvky: 320
Registrován: 20 zář 2004, 02:00
Bydliště: Böhmische Trübau

#2 Příspěvek od cikan »

zdravím, snad Ti pomùže SM (zkusil bych m.j. update software, až se DVD rozbìhne):

http://rapidshare.com/files/214799651/M ... 0.pdf.html

Uživatelský avatar
urbanek
Příspěvky: 556
Registrován: 01 kvě 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od urbanek »

Díky za ten manuál, ještě si s tím zkusím pohrát

Uživatelský avatar
urbanek
Příspěvky: 556
Registrován: 01 kvě 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od urbanek »

Tak už opravdu nevím... Pomocný procesor naběhne, zapne napájení a provede restet hlavního, všechny signály jsou jak by měly být ale displej už nenaběhne. Pomocný proc. zřejmě čeká na data od hlavního, ale na sběrnici se nic neděje, takže už se to dál nedostane... zkoušel jsem propájet vývody od obou procesorů, RAMky a FLASHky ale žádná změna. Ještě bych chtěl zkusit přehrát firmware, ale nemůžu ho nikde najít...

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “