Základní deska Acer TravelMate 2300

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
mates13
Příspěvky: 74
Registrován: 18 úno 2009, 01:00

Základní deska Acer TravelMate 2300

#1 Příspěvek od mates13 »

Neměl by někdo prosím základní desku do Acer TravelMate 2300?? Klidně z nějakého vraku...

Ta moje bohužel odchází, notebook nejde zapnout, musí se při zapínání nad klávesnicí promačkat, až potom na několikátý pokus naskočí.... našel jsem tam jednu utrženou SMD diodu, myslel jsem, že je to tím, bohužel propájet jí nepomohlo, jsou tam studeňáky asi ještě někde jinde, bohužel jsem nic nenašel......k tomu částečně odešla asi napájecí část, nejde nabíjet baterka a při provozu pouze na ní se počítač sekne....další závada je, že při vypínání se počítač nevypne, odhlásí se, odpojí napájení disku, síťové karty, odpojí napájení do USB, ale nevypne se a sekne se....

Nebo nesetkal jste se někdo s podobnými závadami???

Moc díky za každou pomoc....

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#2 Příspěvek od rezis »

Mohou být jen studené spoje pod jakýmkoli BGA (jsou děsné háklivé na ohyby desky) a taky může být více závad. Tedy výměna desky.
Internet - metla lidstva

mates13
Příspěvky: 74
Registrován: 18 úno 2009, 01:00

#3 Příspěvek od mates13 »

rezis píše:Mohou být jen studené spoje pod jakýmkoli BGA (jsou děsné háklivé na ohyby desky) a taky může být více závad. Tedy výměna desky.
Já vím, proto ji sháním...z nějakého vraku, pokud někdo má......nová (od servisního centra Acer) stojí okolo 6000,- a cpát 6000,- do staráho notebooku, kde za chvíli může odejít něco jiného LCD, disk, CD mechanika, jinak baterka ta už je taky k ničemu atd. atd.....se mi moc nechce....ale zase je mi líto počítač vyhodit a kupovat novej, když by zatím stačila ta deska z nějakýho vraku :) :) kdyby někdo měl......

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#4 Příspěvek od keemo »

Možno je niečo na aukro.cz.

Uživatelský avatar
MAJO39
Příspěvky: 90
Registrován: 17 led 2009, 01:00
Bydliště: Piešťany

#5 Příspěvek od MAJO39 »

Ja som ju kupoval tuto:http://www.laptop-motherboards.co.uk/pr ... 06.001.htm Ale pozeram, ze uz trochu zdvihli ceny. Bolo to uz asi rok dozadu, vtedy stala 99 libier.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“