Fórum Televizory

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

Fórum Televizory

#1 Příspěvek od PetrK »

Měl bych prosbu na moderátora zmíněného fóra, zda by se tam také neměla dodržovat nějaká pravidla a neměl by začít moderovat.

Myslím si že určitě to není fórum kde by se měly volně šířit návody na servisní módy a hesla na servisní stránky už vůbec ne! Někdo tam napsal heslo pro vstup na servisní stránky OVP, to už je myslí skutečně hodně silná káva a jestli je moderátor servisman tak to už opravdu nechápu jak to tam může volně ponechat. Komplikujete tím úplně zbytečně život všem kolegům, já myslím že je snad jasné že heslo OVP ihned po zjištění přístupů na svůj server změní.

Všiml jsem si že téměř vždy tyto choulostivé informace napíše anonym, možná by nebylo špatné anonymním uživatelům zakázat v administraci psát příspěvky do takovýchto fór.
I když nyní jsem si všiml, že už v názvu fóra je vlastně napsáno tipy, triky, servisní menu.... Pokud je tedy opravdu moderátor servisman, tak je vidět pánové že si informací a své práce fakt nevážíte.
**** Petr ****

Uživatelský avatar
evzena
Příspěvky: 180
Registrován: 06 črc 2005, 02:00
Bydliště: Hrádek n. Nisou

#2 Příspěvek od evzena »

Můžu jen se vším souhlasit co napsal PetrK, neřeknu poradit od toho to fórum je, ale to co se děje teď to přesahuje dobré jméno "moderátora" evzena

Uživatelský avatar
mety
Příspěvky: 634
Registrován: 06 bře 2005, 01:00
Bydliště: Planeta Zem

#3 Příspěvek od mety »

Každy zmluvny partner by mal mať svoj pristupovy kod,tak potom je jasne kto to tam dal a bude mať veľky problem zo spoločnosťou OVP :?
Ale na koniec aj tak to niekomu padne na užitok a nemusi byť len povolanim tv opravar.Moderatorov z toho neobviňuj,problem bude mať len ten,koho kod to je :)

83.208.142.232

#4 Příspěvek od 83.208.142.232 »

Pøesnì tak, od toho fórum je aby se na nìm radilo, kde mùže být závada, co vymìnit ve kterém obvodu a pod. Ale jsou informace které by se prostì volnì šíøit nemìly a mezi ty urèitì patøí servisní menu, výpoèítávání kódù pro odblokaci autorádií, o pøístupu na servisní stránky už radìji ani nemluvì.

83.208.142.232

#5 Příspěvek od 83.208.142.232 »



Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od PetrK »

Ty dva předchozí příspěvky 83.208.142.232
jsou moje. Omlouvám se, nevšiml jsem si že nejsem automaticky přihlášený.
**** Petr ****

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

je to trochu jinak

#7 Příspěvek od Hill »

Pánové, omlouvám se, svým způsobem máte pravdu. Na autorádia kódy nedáváme a heslo do počítače fabriky klidně pustíme...
Ale nemůžu být připojený na diskusní fórum nepřetržitě, ostatní moderátoři jsou na tom řekl bych, když ne úplně stejně, tak téměř.
A, jestli to někdo dá do starší diskuse, jejíž téma se už ani nezobrazuje na hlavní stránce, znamená to permanentně šacovat celé diskusní fórum, aby se na to včas přišlo. A to je tento případ.
Asi jednou denně nestačí. Na to bychom si museli zjednat někoho na nepřetržitý dohled - kdo to ale bude dělat zadarmo?
To heslo jsem z té diskuse smazal, už se o něm ví, tak ať se nešíří dál aspoň odtud.

Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: je to trochu jinak

#8 Příspěvek od PetrK »

Hill píše:To heslo jsem z té diskuse smazal, už se o něm ví, tak ať se nešíří dál aspoň odtud.
Díky Hille
**** Petr ****

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

naco díky

#9 Příspěvek od Hill »

Nemáš za co děkovat, i když to potěší - častěji dostávám vynadáno za lock požadavků na odkódování autorádií.

Jsou ale někdy situace, kdy nelze rychleji reagovat.

Doufám aspoň, že OVP skutečně přístupová oprávnění změní a rozešle smluvním partnerům nová hesla.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#10 Příspěvek od Raptor181 »

Petre, Hille zdravim Vas a posnazim sa tiez davat na to pozor. :twisted:
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#11 Příspěvek od Raptor181 »

evzena píše:Mùžu jen se vším souhlasit co napsal PetrK, neøeknu poradit od toho to fórum je, ale to co se dìje teï to pøesahuje dobré jméno "moderátora" evzena
Odkedy si moderator?
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
evzena
Příspěvky: 180
Registrován: 06 črc 2005, 02:00
Bydliště: Hrádek n. Nisou

#12 Příspěvek od evzena »

Raptor181 píše:
evzena píše:Můžu jen se vším souhlasit co napsal PetrK, neřeknu poradit od toho to fórum je, ale to co se děje teď to přesahuje dobré jméno "moderátora" evzena
Odkedy si moderator?

Omlouvám se ,ale tak jsem to nemyslel,jenom jsem chtěl říct aby se takové věci neuváděly

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#13 Příspěvek od Raptor181 »

Pohoda...

PetrK, Evzena, ostatny uzivatelia

Uz to s HILLom riesime a urobia sa patricne kroky...
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“