RECEIVER TECHNICS SA-515

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

RECEIVER TECHNICS SA-515

#1 Příspěvek od EKKAR »

Mám zvrakovaný receiver SA-515, chci zjistit, jestli mám ještě nějakou naději na jeho zmrtvýchvstání. Původní majitel byl ICHTYL se štípačkama a trfopáječkou, co si nepopisuje odpojené dráty...

Uživatelský avatar
kybl
Příspěvky: 730
Registrován: 20 lis 2004, 01:00
Bydliště: Freudenthal

Technics

#2 Příspěvek od kybl »

Naděje umírá poslední.Jen to chce hodně času a pevné nervy.A nakonec zjistíš že je to celé v p...Ale za pokus by to stálo.

wiktor

#3 Příspěvek od wiktor »

to je fakt trafopajky by meli dostat akorat lidi co maj zbrojni prukaz.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

RECEIVER TECHNICS SA-515

#4 Příspěvek od EKKAR »

Dik za utechu, kluci, uz jsem zbrousil snad pulku sveta, byl jsem i na serverech se sufixem .ru, originalni server MATSUSHITA odmita spolupraci bez udani cisla servisni licence, na amatera, byt zurivyho fandu znacky, absolutne neberou ohled, potrebuju sehnat nekoho, kdo ma bud stejnej typ a nechal by mne se do nej kouknout a nejakym zpusobem okopcit zapojeni mezideskovych spoju, nebo nekoho, kdo ma schema nebo vi jak a kde ho splasit, abych tu trafopajecku moh uchopit taky a zkusit napravit radeni toho jantara druhohorniho. I kdyby z toho fungovalo jenom neco, bude to fajn, ono by tam vlastne melo fungovat vsecko, ale je to jak nakladak odlitku, vylisku, matek, sroubu, par dalsich "drobnosti" jako jsou pneumatiky nebo okna - a postavte k tomu skodovackyho mechanika a reknete mu, ze z toho ma bez jedinyho podkladovyho udaje postavit Chevroleta nebo Lexuse, a co to je, si musi zjistit sam. A aby mu to nebylo malo, seberte mu z toho nakladaku 70% spojovacich hadic. To je prdel, co? Jsem jak ROBINSON, takze jeste jednou HEEEEELP ME!!!!! a diky moc predem za eventualni radu nebo pomoc.
EKKAR

Uživatelský avatar
rolland
Příspěvky: 53
Registrován: 04 bře 2005, 01:00
Bydliště: Šumperk

#5 Příspěvek od rolland »

Pokud ti není líto zaplatit 400Kč tak ten servisní manuál si můžeš objednat na adrese www.manualy.cz ,mají ho tam pod označením Panasonic SA-515.

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“