zapojení alarmu

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
lukyno
Příspěvky: 1
Registrován: 19 bře 2005, 01:00

zapojení alarmu

#1 Příspěvek od lukyno »

Zdravím,potřebuji píchnout se zapojením alarnu do felicie s centrálem.Z alarmu mi vede jeden drátt {oranžovo-bílej} který má být připojen k centrálu.Zkoušel sem to zapojit do dveří řidiče kde je 5 drátů od centrálu.Reagovalo to pouze na bílý,ale auto se jen zamklo otevřít dálkou už nešlo.Centrál je původní,alarm-sparkrite sra2-2.Děkuji

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

Podla mna tam budes musiet dat este modul ktory ti urobi aj odomykanie...na centralne zamykanie su pouzite dva droty.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
mirecB
Příspěvky: 4
Registrován: 21 zář 2004, 02:00

zapojenie alarmu

#3 Příspěvek od mirecB »

No u centralu by mali byt navyse nezapojene dva draty,aspon u toho co som zapajal ja-myslim ze biely a hnedy.Oba draty reaguju na spojenie s kostrou - ak pripojis jeden na konstru a druhy nie,tak sa odomkne alebo ak ich zapojis opacne tak sa zamkne.O ovladanie z alarmu - neviem ci sa menia na tom vystupe - drate - log.urovne,ale ak ano a nevies si poradit ho tam jeden klopny obvod na vystup a potom mozes aj ovladat central,ale pod podmienkou,ze od centralu Ti idu tie dva draty,co som spominal.
Inak poradit neviem,ale skus pohladat na nete instalacny manual k alarmu a k centralu, su na to urcene stranky,ale nespomeniem si uz ake to boli :o

Uživatelský avatar
tibi
Příspěvky: 390
Registrován: 14 dub 2006, 02:00

#4 Příspěvek od tibi »

a preco davas dolu tapacir na vodicovej strane?ty to musis zapojit do central rele boxu a ten sa nenachadza tam kde to hladas.ty si sa napojil priamo na dany motorcek centralu.na tom boxe to mas jednoduchsie.vedu odtial dva droty biely hnedy, funkcie otvor zatvor sa aktivuju voci zemi.a druha vec ten vystup alarmu budes musiet pravdepodobne upravit ako to tu uz bolo spomenute ak ti to funguje po jednom drate obe funkcie.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“