OTF 70B514

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Michal0
Příspěvky: 99
Registrován: 05 led 2006, 01:00

OTF 70B514

#1 Příspěvek od Michal0 »

Nazdar chlapci. Nemáte niekto schému tohoto televízora? Moc by mi pomohla. Ďakujem.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#2 Příspěvek od kokun »

Možná by se i našla - ale ještě jsme se nedozvěděli, jak dopadl tento GRUNDIG:

http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... c&start=15
Michal0 píše: Chalani tak už ma pre boha nebite. Všetkým moc dakujem za odpovedi keby niekto mal takýto modul tak ho kúpim .Všetky manualy čo mám som prezrel no ani v jednom nebol tento modul./a to ich mám hodne/
Blbé je na tom to, že či skutočne bol vadný vyletovaný obvod.Pokial tam je AMU 2481/alo píšete/ stojí asi 500 tak aby sa oprava moc nepredražila.
Model: ST70-670/8TOP
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Michal0
Příspěvky: 99
Registrován: 05 led 2006, 01:00

#3 Příspěvek od Michal0 »

Grundig mám stále tu, zakoš mi ho nechal na ND.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#4 Příspěvek od kokun »

Toto je "nešvar" tohoto fóra - málokdo poinformuje ostatní, kteří se v jeho problému nemálo angažovali - jak to nakonec dopadlo.
Každý si na EB vzpomene až v momentě, když zase něco potřebuje poradit :roll:

Jako v tvém případě - výsledek se dozvíme až po dotazu - a to ještě v nesprávném vlákně. Proč to není v původním vlákně "GRUNDIG" :?:

K tvé OTF-ce:
Zase - proč tvůj dotaz není tady: http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... pic&t=4792 - nehledáš :!:

Schéma budu mít jen v tištěné formě (v Servismanuálu OTF) - pokud mi půjde skener, naskenuju.
Tady, na Uploadu, je sch. OTF 63B701 - podívej se, nakolik je odlišné !!
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Michal0
Příspěvky: 99
Registrován: 05 led 2006, 01:00

#5 Příspěvek od Michal0 »

Odlišné je to dosť podstatne, mám vadné korekcie E-W v OTF 63b701 je použitý TDA 8145, a v tej mojej nie je tam sa E-W nastavuje v ser. menu.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#6 Příspěvek od kokun »

Ano, nastavuješ v ser. menu, ale napřed "musíš mít co nastavovat" (musí ti to chodit !!).
E-W: KS - VT432 (BD242C) a bere si z KS - vertikál (NL431 - TDA8350).

Ale už bylo dost "bezplatného internetového servisu" - tobě je líto i 500,-Sk vrazit do opravy Grundiga !! - a to ho opravuješ od září (septembra :lol: ).
To není o tom, jenom "vydělávat" - zkus napřed taky něco investovat. Dokumentaci OTF máš např. tu: http://www.avelektronik.cz/katalog_deta ... talog=3109
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#7 Příspěvek od Killroy »

kokun píše:Ale už bylo dost "bezplatného internetového servisu" - tobě je líto i 500,-Sk vrazit do opravy Grundiga !! - a to ho opravuješ od září (septembra :lol: ).
To není o tom, jenom "vydělávat" - zkus napřed taky něco investovat. Dokumentaci OTF máš např. tu: http://www.avelektronik.cz/katalog_deta ... talog=3109
Obdivuju tvojí trpělivost, mě už opustila. Honzo pokud máš to schéma, tak prosím na mail, mě chybí.. díky.

Killroy

Uživatelský avatar
Michal0
Příspěvky: 99
Registrován: 05 led 2006, 01:00

#8 Příspěvek od Michal0 »

Kdo ti hovorí že chcem nastavovať v SM! Ja som sa len slušne opýtal či niekto nemá schema uvedeného typu telky. Nežiadal som žiadnu radu!Tvoj odkaz je k ničomu, pretože manuál 63B502 mám a nie je to ono!
K tomu Grundiku: Telka bola v autorizovanom servise, doniesol ju ku mne chýbal tam ten obvod,zákazník zaplatil 600,-Sk za zistenie závady, povedali mu že to nie je možné zohnať.Tak som sa chvílu snažil ja, medzi tým mi volal kolko by stála oprava,keď som mu povedal že do 1000,-Sk povedal aby som to vyhodil.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#9 Příspěvek od kokun »

Michal0 píše:Kdo ti hovorí že chcem nastavovať v SM! Ja som sa len slušne opýtal či niekto nemá schema uvedeného typu telky. Nežiadal som žiadnu radu!Tvoj odkaz je k ničomu, pretože manuál 63B502 mám a nie je to ono!
Len sa tak "nepaprč" :lol: - pokud tedy máš celý manuál č.13, na který jsem ti dával odkaz, tak v něm není pouze ta 63B502-ka, ale ještě 6 dalších.
Mezi nimi je také 63B513 PIP (viz ten odkaz!) a to by měl být tvůj TVP (poněvadž přímo na 70B514 není žádný manuál !!! ).
A taky jsem ti nic nepsal, že máš něco nastavovat v SM - psal jsem ti, kde hledat závadu v E-W :roll:
EDIT: A že jsi to ty, tady máš i to schéma: http://www.opravyelektroniky.sk/ (hned na 5. řádku !!). (Kdyby ses trošku víc snažil, namísto rozčilování, tak už máš i tu kor. ) ( dávno opravenou). :wink:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
komeky
Příspěvky: 92
Registrován: 20 led 2009, 01:00
Bydliště: stred Slovenska

#10 Příspěvek od komeky »

..Honza, správne :agree: ...


Vlákno bylo pročištěno. Killroy

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“