Hledame opravare autoradii

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#16 Příspěvek od bu2520 »

nj tak to je ten lepší případ, já musel nejdřív pro ACR podepsat fůru papírů jak jsou schemata tajná a stejně pak posílají ti kluci čínští některé věci jen v blokovce, třeba budiče digitálů atd. A to jsou rádia v jiné cenové relaci . Bohužel u většiny dvoudinů, je přístup jak k penězům tak se nedá měřit pokud se nevyndá deska ploché miniaturní konektory zajistí tmelem tak že se často zlomí a je to práce pro člověka co to opravdu zná . No nejsem pražský tak mě to nakonec nemusí tak trápit :wink:

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od pajosek2 »

Jeden známý má prodej levného zboží a pravidelně mi nosí autorádia Watson vyřazené z makra. Dost dlouho mi trvalo než jsem se v tom zorientoval.Cenu jsem mu dal paušálem 200 kč/kus.Naštěstí jsou to pořád stejné typy a celkem to jde.Nyní přemýšlím jak se z toho vykroutit,protože už mne to ani nebaví.Co se týká kvality,tak je to opravdu šmejd.

Pokud chceš ,aby Ti dotyčný poskládal např. ze dvou nefunkčních jedno,tak máš celkem šanci se dostat do rozumné ceny za opravu,ale pokud by měl kupovat koncáky nebo jiný materiál,tak na to zapomeň,že se to vyplatí opravovat.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
rockdale
Příspěvky: 4
Registrován: 07 črc 2009, 02:00

#18 Příspěvek od rockdale »

Delame radia uz rok a pul. Musim rict, ze se to o dost zlepsilo. Mame vybrane dodavatele, protoze nektera radia i kdyz vypadaji navenek stejne maji uvnitr kovarskou praci a navrzene to je jako elektronika z ruska 60tych let. Nahradni dily bereme vetsinou z radii co oznacime za vraky. Problem je s tou zarukou 2 let. Pred tim rokem jsme prodavali jeste za rozumne ceny, takze se opravy vetsinou vyplati.

Kazdopadne radia z makra znam a je to jina liga... /samozrejme smerem dolu/ :)

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“