LG GH22NP20

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Romanky1
Příspěvky: 136
Registrován: 26 pro 2007, 01:00
Bydliště: Jihlava

LG GH22NP20

#1 Příspěvek od Romanky1 »

V PC mam uz starou vypalovacku LG GSA 4163, tak jsem se rozmyslel koupit nove a dve. Koupil jsem jeste na pripojeni IDE.
LG GH22NP20 a kreslici GH22LP20, co mi nejde popisu, nikdy jsem se stim nesetkal kde je zakopanej pes. Vypalovacky jsem mel na reklamaci 2. tydny na vyskouseni a pry jedou v pohode.

Jde o to ze normalni CD data i hudebni CD vypalim bez problemu.
Ale data ani film na DVD - R , nevypalim, vypalim jen DVD RW prepisovatelne. Normalni DVD - R ani + R nejde , sekne se to v neru na 1%
a uz to nejde dal. Zkousel jsem i vypalit obraz v Clone a to same. Tak nevim kde je problem v mem PC. vypalovacka se zahlasi jako
HL - ST DVD - RAM GH22NP20. v neru mam zasktnute i WRITE. zkusil jsem i simulaci na vyskouseni to same to udela. Vypnu PC dam tam starou vypalovacku a vypaluji DVD bez problemu. Co by jste mi poradily jsem uz tak v nouzi, ze jsem se obratil na Vas do fora. Vsechny moznosti jsem vycerpal, asi si nerozumy vypalovacka ze zaklad. deskou. Jinak si to neumim vysvetlit. Ma nekdo nejaky napad co bych mohl jeste zkusit,
nez se obratim s celym PC na servis, nerad bych na neco zapomel a vypadal pak jako za pitomce. PC ma IDE 1. tam mam HDD a IDE 2. vypalovacky na IDE 2. zkousel jsem i jen jednu to same.

PS : Win XP profesional 2002. Ser. pack 3,Cpu 2.4 GHz,768 MB RAM,Grafika 128 MB.

Uživatelský avatar
Vogon
Příspěvky: 1618
Registrován: 14 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Vogon »

Vzpominam si že jednou mi Nero, tuším sedmička udělal po výměně vypalovaček to samé.
Zkusil jsem tehdy pluginu do Total Commanderu, jmenuje se to CD/DVD Burner a tam to vypalovalo.
V podstatě jsem to řešil tak že jsem se starou vypalovačkou zahodil Nero a nainstaloval s novou.

Uživatelský avatar
Romanky1
Příspěvky: 136
Registrován: 26 pro 2007, 01:00
Bydliště: Jihlava

#3 Příspěvek od Romanky1 »

Vyskousim, nero jsem instaloval co mi dali k vypalovacce Scibe a to neslo
,na cd instal mam napsano Super multi drive Disk Nero 7. 5 ver.3.0 pak jsem stahnul novejsi verzi a tez nejde. verze 7.9.6.0 , je divny ze si stim nerozumy ani clone. To radeji vratim vypalovacky a koupim jiny.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“