ctv 2125 stereo a cierny pruh v obraze

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#16 Příspěvek od kokun »

kondik píše:
Duvsan píše:Otvoril som to, značenie procesora:

NEC JAPAN
D78014FYCW-W22
OVPTV V1.04
9818LY 002

Neviem, čo z toho je ako veľmi zaujímavé. Ak by sme sa rozhodli zainvestovať (čo sotva, ale ak by), šlo by to nahradiť spomínanou 78015 či 78018? A s akými úpravami?
ten 78015 a šlape bez úpravy.
Takže je to jasné - CTV2125 => "řada 218" :wink:

Přesně tak, 78015 šlape bez úprav. 78018 mám ještě v šuplíku - ani nevím, jestli jsem ji někdy vůbec použil, tuším, že ne. :roll:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#17 Příspěvek od Duvsan »

Niekde som čítal čosi o výmene odporu 2k2 za 1k5. 78018 ide tiež bez úprav?

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#18 Příspěvek od kokun »

Duvsan píše:Niekde som čítal čosi o výmene odporu 2k2 za 1k5. 78018 je tiež bez úprav?
Tak máš pravdu (schválně jsem se šel podívat do dílny!) v "Pokynu" (který byl přiložen k novým uC - 78015) se píše:
Vyměnit uC a zkontrolovat R203 a R204 - pokud jsou osazeny hodnotou 2K2, vyměnit za 1K5 (ve sch. je natištěna hodn. 2K2, ale časem zřejmě dávali 1K5-ku. Jsou to rez. pro IIC /SDA, SCL/ - zřejmě pro spolehlivější f-ci té sběrnice). :roll:

78018-ky mi ještě leží v šuplíku (ty poslali v poslední zásilce - "bez pokynu"!?).

uC - jsem nakoupil více, poněvadž vím nejméně o 6-ti lidech (kteří "tímto problémem trpí"), ale propásli si záruku, investovat nechtějí, takže "raději lupkají (a likvidují tl.) na VDO). :roll: :cry:
Doplatili nejen zákazníci, ale i já, když jsem investoval do uC, montoval "do záruk", které mě nakonec neproplatili (když p. Štěrba nechal svou firmu "přivést ke krachu" - dodnes mi za ty "záruky" dluží bezmála 5.000,- peněz). :cry: :cry: :cry:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

#19 Příspěvek od zajemce »

Vím,že ti to nepomůže,ale nejsi sám s tím Štěrbou.

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#20 Příspěvek od Duvsan »

Kokune, buď rád, že "jenom 5000". Nejsem v klubu, ale slyšel jsem jiné případy...
Která jsi lokalita? Možná se časem stavím v Pardubicích.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#21 Příspěvek od kokun »

Duvsan píše:Kokune, buď rád, že "jenom 5000". Nejsem v klubu, ale slyšel jsem jiné případy...
Která jsi lokalita? Možná se časem stavím v Pardubicích.
Tys o nich jen slyšel, tebe se netýkají, tak "jakých 5.000,-Kč. :roll: Zeptej se takového SWITCHe - tomu dluží Supermarkety víc než "melouna", kterého už neuvidí - a namísto A/V oprav dělá "cestáře", aby se uživil (a ty dluhy "nahradil"). :cry: :cry: :cry:

Na rozdíl od tebe lokalitu "netutlám", mám ji v profilu :roll: - jenže co mají společného Pardubice s "Bolkovým Valašskem" - nevím. :lol:

ELEKTRO Štěrba - Uh. Hradiště :brutalbox:
To by bylo na dlouhé povídání (u mně naštěstí "jen těch 5,000,-Kč, část se mně podařilo získat přes INTERSERVIS Liberec, přes který šel na nás s pořádnou "habaďůrou"), ale nejvíc mně "vytočilo", když nás ten "prevít" pak před vánoci obeslal dopisem, že když u něj (Elektro nechal zkrachovat a obratem "založil" Autosalon :!: ) koupíme auto DAEWOO, tak bude "o ten dluh" levnější. :!: :scared: Zabít - málo, mít ho v ten moment "na dosah" - no nevím, jak by to dopadlo. :brutalbox:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#22 Příspěvek od Duvsan »

Nemyslel jsem to ve zlém ani jsem nechtěl vyrývat. Jinak, tohle jsou drsnárny a někteří lidi jsou fakt nad můj pochop. Já raděj nesoudím. I když některé ty příběhy... no já raděj už nic.

Omlouvám se, nekoukl jsem si Tvůj profil, než jsem napsal. Já jenom že když se zacourám do Pardubek, že bych možná cestou k tobě zajel pro ten procík.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#23 Příspěvek od kokun »

Duvsan píše:Nemyslel jsem to ve zlém ani jsem nechtěl vyrývat. Jinak, tohle jsou drsnárny a někteří lidi jsou fakt nad můj pochop. Já raděj nesoudím. I když některé ty příběhy... no já raděj už nic.

Omlouvám se, nekoukl jsem si Tvůj profil, než jsem napsal. Já jenom že když se zacourám do Pardubek, že bych možná cestou k tobě zajel pro ten procík.
Neomlouvej se, já se neurážím, jen jsem tě chtěl "uvést do obrazu".

"Procík" ti mohu poskytnout (zřejmě by se musel zaslat poštou!?), páč mi ty Pardubice nějak s tím Valašskem nejdou k sobě - pěkně by sis zajel (i když - záleží odkud tam pojedeš ?) :lol: :cry:
Podrobnosti lze např. přes SZ.
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#24 Příspěvek od Duvsan »

Já jsem od východních sousedů a ta okluka před Brnem vydá asi levněji než přeshraniční pošta. Navíc se provětrám.

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#25 Příspěvek od Duvsan »

Nebo kamarád má rodiče někde myslím v Českém Brodu. Jednou za čas k nim zajede. Tam by jsi to poslal poštou.
Teď to nechme, když-tak se ozvu.

Uživatelský avatar
matko23
Příspěvky: 335
Registrován: 16 zář 2008, 02:00

#26 Příspěvek od matko23 »

kokun: Kolko by si chcel za ten uC ?

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#27 Příspěvek od kokun »

matko23 píše:kokun: Kolko by si chcel za ten uC ?
Mám 78015 - 3ks a 78018 - taky 3ks (stály mně á téměř 900,-Kč) - samozřejmě nové, nepoužité !!
Mohu prodat za cca á 500,-Kč (nebo odpovídající cenu v EURO) - už jsem na nich i tak "prodělal kalhoty". :cry:
Teď se dívám tady (cena dnes u vás): http://www.avelmak.sk/index.php?lm=374& ... icle=36238
Domluva je možná přes SZ. :roll:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
matko23
Příspěvky: 335
Registrován: 16 zář 2008, 02:00

#28 Příspěvek od matko23 »

zatial ho nepotrebujem, vdaka za ponuku, ak bude potrebovat urcite sa ozvem.

Uživatelský avatar
matko23
Příspěvky: 335
Registrován: 16 zář 2008, 02:00

#29 Příspěvek od matko23 »

majitel sa rozhodol kupit novy TV, takze tato problematika je pre mna uzavreta. Aspon som sa neco dozvedel. (aj ked stale neviem preco to robi len markiza :? :roll: )

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#30 Příspěvek od Duvsan »

Honzo, platí ještě ta nabídka s těma procíky?

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“