Kontakt LCD Displaye A1018 , Sklo <> Pajeci kontakt ?

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bluewave65
Příspěvky: 60
Registrován: 05 říj 2005, 02:00

Kontakt LCD Displaye A1018 , Sklo <> Pajeci kontakt ?

#1 Příspěvek od bluewave65 »

Ahoj lidi,

resim nasledujici problem.
Vykuchal jsem LCD z a1018 ale kontakty jsou rezeny tak, ze je na skle naparena vodici cesta a na ni pak jsou pritlaceny pruzne kontakty ze zakladni desky z mobilu.

Da se nejakym zpusobem "prevest" tento kontak na "pajeci" ? :)

Uvazoval jsem jeste o vodive gume a tu "nejak" pritlacit na plosnak s kontakty, ktere se pak budou moci dale pajet.

Resil uz nekdo tenhle problem a hlavne jak ?
Dik dave

Uživatelský avatar
ACDC
Příspěvky: 503
Registrován: 20 čer 2005, 02:00
Bydliště: Bukovec okr.Frýdek Místek

#2 Příspěvek od ACDC »

A co kdybys zkusil z té základní desky vyříznout ty pružné kontakty a k tomu odřezku potom připájet kabel, pak ten displej přitlačit nějakým páskem cuprextitu na ty pružné kontakty? :wink:

Uživatelský avatar
bluewave65
Příspěvky: 60
Registrován: 05 říj 2005, 02:00

#3 Příspěvek od bluewave65 »

no asi mi nic jineho nezbyde nez to tak resit, sice se mi to moc nelibi, ale asi to jinak nepujde

Dave

nrgpostsk

#4 Příspěvek od nrgpostsk »

Pravdepodobne budujes GSMbranu nie? A kvoli comu potrebujes dat ten display fuc? co tak pouzit piny z patice na IO.

Uživatelský avatar
bluewave65
Příspěvky: 60
Registrován: 05 říj 2005, 02:00

#5 Příspěvek od bluewave65 »

gsm branu uz mam hotovou :)

POtrebuju ten display na zobrazovani nejaky info pres ser port, vim ze to jde v poho a maam na to soft ale to reseni s gumou se mi moc nelibi. Nejlepsi by byla nejaka oboustranne lepici - vodiva paska abych to nalepil na plosny spoj z normalnimi kontakty.

Ale takoveho asi nic neexistuje, nebo ano ?

dave

Uživatelský avatar
Einy
Příspěvky: 36
Registrován: 25 bře 2006, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Einy »

Něco takovýho jako vodivá lepící páska existuje, nevím jestli je oboustraně nanesená lepidlem, ale to by snad nebyl problém, dá se celkem dobře ohnout, akorát si nevzpomenu kde jsem ji viděl. Mám pocit že to bylo v GM Elektronics, ale nevím to stopro a momentálně server www.gme.cz s katalůogem není v provozu či co. Zkus se zeptat, ale myslím, že to bylo tam.
Alea iacta est... =)

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“