Ozbrojená manželka osvobodila vězně

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#16 Příspěvek od Crifodo »

Speciální zásahová policejní jednotka dopadla uprchlého vězně Pavla Tauchena a jeho manželku Dagmar při zákroku v jižních Čechách. Při přestřelce byl Tauchen zabit a jeho žena postřelena
Tak nějak se dalo čekat že to skončí.
cackler píše:jo ten si uměl vybrat.
už má vybráno.

Uživatelský avatar
cackler
Příspěvky: 286
Registrován: 17 pro 2007, 01:00

#17 Příspěvek od cackler »

myslim si, že může bejt rád, že to takhle rychle a bezbolestně dopadlo, už by ho v životě po tomhle nic moc hezkýho nečekalo.

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#18 Příspěvek od BIPOLAR »

Každý je pánem svého osudu.

Uživatelský avatar
mcs
Příspěvky: 2
Registrován: 09 lis 2009, 01:00

#19 Příspěvek od mcs »

Nevím.
Informací jsem měl málo, pokud on jen výbušninou otvíral trezory.. a ona sice střelila po eskortě, ale asi jen symbolicky, protože nikoho nezranila..
pak mi přijdou naši policejní hrdinové jako likvidátoři, co se potřebovali předvést. Mám skvělou ženu, ale tohle by pro mne asi nikdy nepodstoupila. Co manželky kritiků páru?

Uživatelský avatar
PavelN
Příspěvky: 274
Registrován: 13 bře 2008, 01:00
Bydliště: Nový Bydžov

#20 Příspěvek od PavelN »

No možná udělala ale musíš se vžít do role té ženy která byla majetkem z těchto trezorů obšťastňována. Žena která si zvykne na určitý finanční luxus je možná všehoschopná, pokud by se ho měla zříci, ale jsou to ode mě jenom úvahy

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#21 Příspěvek od mi-ro »

Ono to mohlo bejt úplně jinak, co když "elitní" jednotka policie neunesla ostudu před veřejností že jim nějaká ženská pochcala hlavu a vtrhli do domu a bezbranýho vězně prostě popravili, mrtvý přece nepromluví. O totéž se chtěli pokusit i u manželky, to jim ale nevyšlo, no co i tak už to bude tvrzení "vyvrhela" proti "bezmezný spravedlonosti". A že policie tvrdí něco jinýho.. :D
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#22 Příspěvek od Crifodo »

mi-ro: zapomněl jsi napsat "ubohýho pronásledovanýho" bezbranýho.
nechcete se jim složit na věnec? Ozbrojené přepadení eskorty, druhý útěk z lapáku, střelba na ulici, ti dva si o nic jinýho neříkali. Už podle těch manévrů okolo Plzně se dalo čekat, jak to dopadne. Kdyby si policie dala s*át na hlavu a ti dva utekli, stejný lidi co je dneska litujou, by spílali policii, že je k ničemu.
Ta chlapice ukázala, jaký má způsoby, tak s ní podle toho bylo zacházeno.
Tauchen v první fázi pos.ral hlavu Vezeňské službě, ne policii, k tomu už nedostal příležitost.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od ZdenekHQ »

Tak prý se zastřelil sám. 8O
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#24 Příspěvek od mi-ro »

Třeba to byl ubohý pronásledovaný, třeba to udělal v zoufalství a jinou možnost neměl!! Policici, potažmo vězeňský službě už nevěřím a nikdy věřit nebudu!! mám k tomu vážný důvody. Že to bylo zrovna takhle jak uvádí policie? a proč by to nemohlo být úplně jinak? tvrzení proti tvrzení jenže toho protitvrzení se elegantně zbavili! Toť můj demokraticky vyjádřený názor.
..to bude jen ňákej odpůrek

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“