vermona regent 600H

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vlasyk
Příspěvky: 19
Registrován: 13 lis 2009, 01:00

vermona regent 600H

#1 Příspěvek od vlasyk »

Prosim o nejake info. Mam doma dva zesilovace vermona regent 600H. Zajima me koncovy zes. Znate nekdo jeho podrobnejsi parametry? Co je vubec zac? Ma nekdo schema? Je mi lito je jen tak lezet nebo rozebrat na dily. Jak je na tom takovy stroj zvukove...respektive jak na tom muze byt. Presneji ma cenu koncove zes. z nich zkouset pouzit? Dekuji.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od Sendyx »

Žádná sláva to není, 100W poplatných době, křížové zapojení konce, schéma je někde na www.vermona.de

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#3 Příspěvek od BOBOBO »

Z rozebrání nebudeš mít nic . Jestli jsou funkční , tak na Aukru prodáš . Lépe , když k nim přidáš schema stáhnuté z výše uvedené adresy .

Uživatelský avatar
vlasyk
Příspěvky: 19
Registrován: 13 lis 2009, 01:00

RE: BOBOBO

#4 Příspěvek od vlasyk »

Nemyslim si.... vsak ja si s tim poradim. Fungujou...ale nevypadaj dobre, chrastej potaky, neco neni.... prodavat zbytecne... urcite dekuju za reakci, ale pro me neni podstatne zda muzu prodat a co z toho budu mit ... to vim sam.... to co nevim je to, co to vlastne je, a dal me zajimaji zkusenosti s takovym koncem... ne s celym zarizenim. Jinak soucastek a casti pro me zajimavych je tam az az c).. jde mi proste o to jestli je ten konec k necemu... nechci ho pripadne jen tak znicit, pokud s nim jde neco delat.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#5 Příspěvek od Sendyx »

Jediné, co s ním dělat jde, je ho používat, maximálně uvést do co nejlepšího stavu.
Má to jakousi cenu jako funkční celek, je to silně vintage DDR zesilovač, jistou dobu legendární výbava některých kulturních domů a hudebních skupin, hrajících plesy a podobně. Díly z něj jsou poněkud za hranicí životnosti.

Uživatelský avatar
vlasyk
Příspěvky: 19
Registrován: 13 lis 2009, 01:00

re:

#6 Příspěvek od vlasyk »

no proto to ani nechci prodavat... je to minimalne osklive... na kytaru a pod mizerne zvukove... dnesni mladi kytariste uz se mi o to prat nebudou :c) ,,, no a k dilum ...pro me vyuziti najdou. Sbiram historicke prijimace, silice a vubec to, co se mi libi :c)...to bych opravdu nechal na mem uvazeni ... proste mi toho konce prislo nakonec trochu lito dokud je to pohromade.

viliam
Příspěvky: 92
Registrován: 16 led 2005, 01:00

#7 Příspěvek od viliam »

Schéma máš tu:

Kód: Vybrat vše

http://www.raupenhaus.de/down/getdown.php?download=1&dateiname=VermonaRegent600N-H.zip

Uživatelský avatar
vlasyk
Příspěvky: 19
Registrován: 13 lis 2009, 01:00

viliam:

#8 Příspěvek od vlasyk »

diky... na vermona de to nejak nefunguje ci co..porad sem si rikal kde to tam hledaji :c)...mozna moje chyba.... prohlednu si, tohle jsem nenasel. Nemcina nebude mou silnou strankou.

Uživatelský avatar
gino
Příspěvky: 343
Registrován: 17 říj 2008, 02:00
Bydliště: Prešovský kraj, SR

#9 Příspěvek od gino »

Oproti dnešným šikmookím mutantom má super zvuk. Škoda ti ho rozoberať, radšej ho oprav.
Usporiadané schémy v pdf pre 600N aj 600H som ti nahral na http://rapidshare.com/files/314770740/V ... nt_600.pdf

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“