NOVA MTV

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
biomechanoid
Příspěvky: 24
Registrován: 30 led 2008, 01:00

NOVA MTV

#1 Příspěvek od biomechanoid »

dobrý den chtěl bych se zeptat proč mi nejde naladit NOVA MTV mám Přerovskou kabelovku základní a rozšířenou a na jejich stránkách je uvedená v rozšířených programech

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#2 Příspěvek od Hill »

Vzhledem k tomu, že je uvedená v digitální nabídce na stejném kanálu, jako třeba JimJam, Disney Channel nebo PaprikaTV, buď ti budou chybět všechny uvedené programy (pak to chce znovu projet ladění).
Jestli tam ostatní programy jsou, jen MTV Czech chybí, bude to tím, že ještě není do nabídky zařazená. V tom případě se obrať na svého poskytovatele, protože v seznamu distributorů na http://mtv.nova.cz/clanek/novinky/jak-nas-naladite.html uvedený je.
Nicméně včera večer proběhlo ve zprávách něco o tom, že mnohde jde o zbožné přání (nedokončená smluvní jednání a podobně).

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#3 Příspěvek od mi-ro »

V předvečer spuštění MTV Nova ohromná reportáž na NOVA že za hodinu a 15 minut to spustí a o tom jaký mají krásný studio, že takový ani v Americe nemají ale nějak zapoměli řict kde se dá MTV a jak naladit. Že by chybka?
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#4 Příspěvek od keemo »

Cital som v prazskom cas.metro ze v rozvodoch UPC tak skoro nebude,lebo maju uzavretu zmluvu s MTv Europe :twisted: Tudiz V tom ma Nova riadne velky bordel...V mojom pripade je mi to jedno,v izbe mam iba DVB-T,tam je ocko,a poslednu dobu program v tv stoji za psacie exkrementy,a preto tv zapinam iba ked je niekde nejaky stary cesky film.

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#5 Příspěvek od Hejnicek »

Me MTV jde pres satelit na kartu CSLINK kitocet 12070.
Ovsem po tom co jsem koutkem oka zahlid co na te stanici bezi,
myslim, ze to pro ty co ji nechytnou to neni zadna velka ujma.
Pro me aspon uz to Ocko je lepsi. Nemluve o VH1.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#6 Příspěvek od keemo »

Hejnicek-suhlasim s tebou,dnesna hudobna scena stoji za 3 prdy,na VH1 hraju aspon obcas nieco normalne...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#7 Příspěvek od EKKAR »

Já mám TV z kabelovky, která to pravděpodobně "bere" via satelit. Do neděle jsme měli MTV Europe (podle mého názoru už tak nic moc skladba programu). Od neděle 9 večer už "jedeme" na MTV CZ - ale že by se na to teda dalo koukat říct nemůžu... Vedle toho je VH-1 "zlatej kanál"...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Rostik
Příspěvky: 39
Registrován: 10 lis 2008, 01:00

#8 Příspěvek od Rostik »

Na CS LINKU to jde. Ale volně pouze do konce roku 2009

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“