Tesla 291SRF20ST PP /100Hz

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
albacom
Příspěvky: 43
Registrován: 09 srp 2007, 02:00

Tesla 291SRF20ST PP /100Hz

#1 Příspěvek od albacom »

Zdravím všechny zůčastněné mám tuto tv asi 3rok při koupi jsem si naivně myslel ze kupuji naši starou známou značku,už při koupi nebyla geometrie obrazu nastavena zrovna pečlivě a teď kdyz jsem zjistil kod do SM jsem ja blbec chtěl dostavit a co čert nechtěl v polozce preset sem nastavil tovarni(základní nastaveni) stahl jsem si k šásku sm manuál Beko 22.1 kde jsou i numera základního nastavení dle použité obrazovky které vubec neodpovídají rozměrům ,obraz jsem tedy obstojně nastavil pomoci vypáleného monoskopu v odpovídajícím rozlišení na dvd.
Ráno když jsem tv zapnul se objevili červené linky ve vrchní části obr. viz foto toto již na nastavení v sm nereaguje.
Hlavně mně tady neukamenujte že sem si rozhasil komplet tv (za blbost se plati) a prosim profiky o nasměrování tv bohužel není můj šálek kávy zaměřuji se na pc.
Přílohy
S6300211.JPG
(93.64 KiB) Staženo 78 x
S6300209.JPG
(95.66 KiB) Staženo 80 x
S6300208.JPG
(69.94 KiB) Staženo 90 x

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#2 Příspěvek od fredis »

červené linky jsou nezatemněné zpětné běhy.Na ně má vliv nastavení Ug2, ale pokud jsi TV neotvíral, tak máš blbě nastavené hodnoty v SM...Zkus OVP, ti by Ti mohli pomoct, nebo někdo kdo má stejný stroj doma a dovolil by Ti vlézt do SM. Ale aby nedopadl stejně......!!

Uživatelský avatar
paca123
Příspěvky: 274
Registrován: 29 lis 2008, 01:00
Bydliště: Mladá Boleslav

#3 Příspěvek od paca123 »

Což takhle vertikál.Možná chyba filtrace.

Uživatelský avatar
albacom
Příspěvky: 43
Registrován: 09 srp 2007, 02:00

#4 Příspěvek od albacom »

Takže se dam do meřeni protože na žádnou položku v sm to nereaguje,mám takovej pocit že sem si tu závadu vytvořil tím zresetováním sm.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#5 Příspěvek od Mysteri »

Ak sa to stalo po resete, tak to bude v tom SM. Neviem, ako táto TV, ale niektoré majú viac nastaveni vertikálu /pre každý obrazový režim zvlášť/, možno to bude tento prípad.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“