z analogu na digital

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#16 Příspěvek od RadekB »

Octagon píše:V doporučeniach od nick RADEK B je jedna zásadná nepresnosť. Súhlasím, že konvertoru je jedno ( laicky povedané) čo konvertuje, ale konvertory pôvodne určené pre analog, su dnes nevhodné práve preto, lebo komplet horné pásmo nemajú t.j. nepodporovali prepínanie 22kHz. Preto na prechod z analogu na digital treba skúmať typ konvertoru.
A myslis si, ze i tento konvertor nepojede ?
Ale pojede, akorat nepujdou vsechny programy. Navic tohle uz je takova historie, ze bych se docela divil, kdyby to nekdo mel pro bezny prijem.

Uživatelský avatar
Octagon
Příspěvky: 9
Registrován: 07 pro 2009, 01:00

#17 Příspěvek od Octagon »

Ja som zareagoval preto, lebo sa tu spomínala Kovosat 120 cm a tá je práve z tejto doby.

Uživatelský avatar
miro1234
Příspěvky: 138
Registrován: 11 lis 2007, 01:00

#18 Příspěvek od miro1234 »

jopo166 píše:pojde to aj na stredovke ale nikdy to na stredovke nepojde tak ako keby si pouzil prirubovy konvertor pre stredovu nakolko ten konverrtor nema prisposobeny ozarovac pre stredovu len pre zaujimavost uvediem ze z ofset konvertorom v stredovej kovosat som dosiahol signal na thore z opticumom co ma tuner onicom od 74-78 percent ten isty konvertor som vlozil do ofset 85 tam som dosiahol od 60 do 67 prijimac bol rovnaky skusal som viacere konverori vtej stredovke konverori ofset co mali vesdsi ozarovac tak vnej sli lepsie
tak potom podla toho nieje lepsie pouzit stredovku ako offsetovu???

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“