Panasonic DMR-EH 55 výměna hardisku

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
thunderstrike
Příspěvky: 373
Registrován: 06 úno 2005, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Panasonic DMR-EH 55 výměna hardisku

#1 Příspěvek od thunderstrike »

Po výměně HD mi DVD píše error HD.Potřeboval bych radu,jakým programem je HD naformátován a jestli se dá někde stáhnout. Za jakékoliv informace budu rád.Dík Z.H.

Uživatelský avatar
cackler
Příspěvky: 286
Registrován: 17 pro 2007, 01:00

#2 Příspěvek od cackler »

tady to řešili:

http://www.fixya.com/support/t628593-ha ... up_new_one

musíš si stáhnout firmware a někam ho nakopírovat, úplně jsem to nepochopil, to už je na tobě :)

Uživatelský avatar
soucek
Příspěvky: 656
Registrován: 24 bře 2005, 01:00

Re: Panasonic DMR-EH 55 výměna hardisku

#3 Příspěvek od soucek »

thunderstrike píše:Po výměně HD mi DVD píše error HD.Potřeboval bych radu,jakým programem je HD naformátován a jestli se dá někde stáhnout. Za jakékoliv informace budu rád.Dík Z.H.
Neměl by prosím někdo stejný postup (iso soubor) na DMR-EX77EP ?

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#4 Příspěvek od mi-ro »

Nevím jak u Panďoura ale Philipsy to mají tak vyřešený že při výměně HDD nelze formátovat! a i kdyby někdo zkopíroval "zdravý HDD" a boot navařil do novýho tak smůla, v boot je zamontovaný výrobní číslo bordu. Takže zase smůla. Jo, lze koupit naformátovaný HDD přímo od Phila. Jen maličkost na závěr, cena 250G HDD je cca 8 000,- Kč. Všem vřele doporučuju Philips!
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
soucek
Příspěvky: 656
Registrován: 24 bře 2005, 01:00

Re: Panasonic DMR-EH 55 výměna hardisku

#5 Příspěvek od soucek »

soucek píše:
thunderstrike píše:Po výměně HD mi DVD píše error HD.Potřeboval bych radu,jakým programem je HD naformátován a jestli se dá někde stáhnout. Za jakékoliv informace budu rád.Dík Z.H.
Neměl by prosím někdo stejný postup (iso soubor) na DMR-EX77EP ?
Mám servisní manuál na toho Panáče DMR-EX77EP a tam je postup výměny HDD. K tomu je právě ještě zapotřebí to bootovací CD s firmwarem.

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#6 Příspěvek od kozoka »

mi-ro píše:Nevím jak u Panďoura ale Philipsy to mají tak vyřešený že při výměně HDD nelze formátovat! a i kdyby někdo zkopíroval "zdravý HDD" a boot navařil do novýho tak smůla, v boot je zamontovaný výrobní číslo bordu. Takže zase smůla. Jo, lze koupit naformátovaný HDD přímo od Phila. Jen maličkost na závěr, cena 250G HDD je cca 8 000,- Kč. Všem vřele doporučuju Philips!
U Phlipsa je LSI logic... druha dimenze tohoto švabu se nakonfiguruje všechno samo po vložení disku ATA bez oddílu.. jinak souhlasím že Philips je drahej

Uživatelský avatar
felixbejk
Příspěvky: 32
Registrován: 13 pro 2009, 01:00

Re: Panasonic DMR-EH 55 výměna hardisku

#7 Příspěvek od felixbejk »

thunderstrike píše:Po výměně HD mi DVD píše error HD.Potřeboval bych radu,jakým programem je HD naformátován a jestli se dá někde stáhnout. Za jakékoliv informace budu rád.Dík Z.H.
EH55 umim udelat novy HDD, ale zase 160 GB.
Nez jsem to dokazal, tak to trvalo asi 3 mesice.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “