Hledám někoho, kdo vyrobí LED osvětlení se stmíváním

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hora
Příspěvky: 3
Registrován: 03 led 2010, 01:00

Hledám někoho, kdo vyrobí LED osvětlení se stmíváním

#1 Příspěvek od Hora »

Zdravím, v první řadě bych měl dotaz, jestli jsou moje představy vůbec realizovatelné, v elektronice jsem absolutní neznalec. Takže se ptám, jestli by šlo vyrobit programovatelné osvětlení terária z nějakých vysoce svítivých LED diod, které by bylo možno v nastavený čas během řekněme 20 minutového cyklu pozvolna rozsvěcet a po určité době během stejného cyklu stmívat. Osvětlení bych chtěl jako jednotlivé diody rozmístěné ve stropu terária.

Pokud by si s tím někdo věděl rady a měl chuť to postavit, prosím o cenové nabídky. Díky moc.
Hora

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jezevec »

Postavit to samozřejmě jde, to není problém. Ale pokud vím, tak osvětlení se zároveň využívá jako zdroj tepla pro terárium, tak nevidím důvod to nahrazovat LED osvětlením.

Uživatelský avatar
daymoon
Příspěvky: 12
Registrován: 26 pro 2009, 01:00
Bydliště: Brno

Re: Hledám někoho, kdo vyrobí LED osvětlení se stmíváním

#3 Příspěvek od daymoon »

Je hlavní funkcí toho osvětlení opravdu jen světlo, nebo to má i produkovat teplo?

edit: jezevec mě předběhnul, ale to na otázce nic nemění :-)

Uživatelský avatar
Hora
Příspěvky: 3
Registrován: 03 led 2010, 01:00

#4 Příspěvek od Hora »

Toto osvětlení má sloužit pouze jako doplňkové a hlavně jako pomalé rozsvěcování a pohasínání, aby nebylo zvíře zbytečně stresováno prudkými změnami světla ráno a večer, kdy je ještě v místnosti tma. Na výhřev a jako zdroj UVB záření bude sloužit metal-halidová výbojka.

Uživatelský avatar
bohumilfulin
Příspěvky: 109
Registrován: 12 led 2010, 01:00

#5 Příspěvek od bohumilfulin »

A uz Vam to nekdo dela? pokud ne, ozvete se primo na bohumilfulin@yahoo.com

Uživatelský avatar
Hora
Příspěvky: 3
Registrován: 03 led 2010, 01:00

#6 Příspěvek od Hora »

Už je to ve výrobě, ale děkuju za nabídku.

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“