ZEN 2GB

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

ZEN 2GB

#1 Příspěvek od BOBOBO »

Zdravím přispivatele . Náš mladej dostal MP3 ZEN 2G . Nejdříve jsem mu tam strkal CD já , ale po ukázce jsem mu tu činnost přenechal . Ale jemu se povedlo to , že nejspíše vymazal vnitřní soft . Lze uživatelsky stáhnout a vložit , pochopitelně odkud a jak ? Děkuji , jinak si moc nepohrál . RS použit . Po zasunutí do PC ho jako nějaké medium detekuje , ale nahrávací soft MP3-ku nevidí .

Uživatelský avatar
Hop377
Příspěvky: 439
Registrován: 19 čer 2004, 02:00

#2 Příspěvek od Hop377 »

Skus si tu pohladat firmware a psotup ako ho natiahnut. Zvycajne kazdy MP3 sa da spravnou kombinaciou tlacidiel dostat do stavu, ked sa da naloadovat firmware.

http://mympxplayer.org/

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

BOBOBO, myslím že největší "odborníci" na mp3kové přehrávače jsou na diskusním fóru AVmánia: http://avforum.zive.cz/index.html/Audio ... 52f908786c . Optej se tam, myslím že se dozvíš i odkaz, odkud by se to mělo dát sosnout.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#4 Příspěvek od BOBOBO »

Tak jsem se do toho dal . A je to . Jeden testující psal toto: Během používání jsem také přišel na pozoruhodnou vlastnost; defaultně je přehrávač naformátován systémem souborů FAT, pokud jej však naformátuje v prostředí operačního systému Windows, stane se zařízení nefunkčním, a to ať už použijete jakýkoliv ze systému souborů (testováno pod operačním systémem Microsoft Windows Vista Ultimate CZ). No a už jede . Díky

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#5 Příspěvek od keemo »

Tiez ma napadlo ze by to mohlo byt nespravnym formatom :)

Odpovědět

Zpět na „Software“