Garmin StreetPilot c330 nenacte mapu, pc Garmin nevidi.

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

Garmin StreetPilot c330 nenacte mapu, pc Garmin nevidi.

#1 Příspěvek od robo »

Koupil jsem Garmin c330. Podle infa majitele mela jet. Jen nevidi satelity. Po zapnuti zustane stat u nacitani map. Po chvilce se vypne. Pc ji nevidi. Tak ani nemohu zkontrolovat obsah garmina. Ovladac usb jsem stahl z garmina stranek. Kdyz spustim TOPO map source a dam prenos map, ukaze se hlaska ze: Vase zarizeni GPS neumoznuje prenos map. Zkousim to kdyz je to tu chvilu zapnute. Tecka, konec. Nechal jsem zarizeni pres noc na nabijecce usb, kterou mam na telefon. To by melo byt asi jedno. Pri nabijeni hlasi garmin, ze se nabiji. Na propojeni s pc pouzivam klasicky usb-miniusb kabel. Nebo je potreba nejaky spesl usb kabel. Zkusil jsem i hard reset. V pravo dole na displeji a zapnout. Porad stejny. Je nejaka sance to rozchodit? Dekuji

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#2 Příspěvek od monterjirka »

Tenhle model neznám.
Ale např. řada iQue "není navigace", ale Palm, i když je navidace asi hlavní proč si to lidi kupují.
iQeu potřebuje SW pro Palm, aby komunikoval s PC po USB, "neumí" fungovat jako externí výměnný disk. :(
Ale jednu sympatickou vlastnost má - stačí mapu ve formátu .img nahrát na kartu do adresáře Garmin a umí s ní pracovat. :)

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od robo »

Ta c330 by mela mit slot pro pametovou kartu. Jenze slot na zakladni desce chybi. A ikdyz by tam byl nejak schazi dira v obale, kam by sla karta zvenku nasunout. Zkusil jsem tam pripajet slot pro pametovou kartu. Ze by ji pc videlo. PC by tu pametovku melo videt. A nevidi. Je to cele jak nejaka skladanka. Jo aukro. Udaje prodejce se jaksi rozchazeji ze skutecnosti. jeste ze to bylo za babku. A mam co kuchat Tak jsem to zatim odlozil.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“