Mlhostroje a vše,co s nimi souvisí

Problémy s návrhem, konstrukcí, zapojením, realizací elektronických zařízení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hurvinek
Příspěvky: 39
Registrován: 02 lis 2004, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Mlhostroje a vše,co s nimi souvisí

#1 Příspěvek od Hurvinek »

Nazdárek.Potřeboval bych poradit.Chystám se na výrobu jednoduchého mlhostroje,který by pracoval na 12V.Mohli by jste mi poradit,co a jak bych mohl udělat,aby byl lepší.Ale hlavne at to zvládne i člověk,který nenï elektrikář.Prosím je to nutné.Klidně pište i rady a připomínky,které se vážou k obyčejným mlhostrojům na 230 V .Díky moc a pište co nejvíc,je to moc moc důležitá věc.Klidně pište i na můj mail sapajabala@seznam.cz

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#2 Příspěvek od Artaban001 »

No, jestli máš dostatečný zdroj .. No nevím. Ale zkus použít třeba elektrický vařič , nejlépe takovou tu spirálovou plotýnku a na ni upevni trubičku, nejlépe měděnou, smotanou také do spirály tak aby kopírovala závity ty plotýnky trubičkou pak proháníš tu směs, která dělá tu páru (specialní roztok,nevím kde ho sehnat). Vaříč navíc obsahuje i termostat,takže "heat systém" máš už hotovou. Pak Ti jen zbývá jen čerpadýlko (ostřikovač Škoda 120) a nějaký tlačitko.. Tak to má jeden kámoš udělaný..

Uživatelský avatar
SMITH
Příspěvky: 1259
Registrován: 07 čer 2004, 02:00
Bydliště: Púchov , SLOVENSKO

#3 Příspěvek od SMITH »

Presne tak ako predchádzjuci príspevok ,len bol problém s motorèekom. Musel som ho spomali￾ /ubratie napätia/ ,lebo moc rýchlo dodával kvapalinu.

Uživatelský avatar
Hurvinek
Příspěvky: 39
Registrován: 02 lis 2004, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tryska

#4 Příspěvek od Hurvinek »

A jakou tam mám dát trysku??? a kde ji mám vůbec vzít??? Poradte

Odpovědět

Zpět na „Řešení problémů s různými konstrukcemi“