Meos duo - oprava

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
alinka
Příspěvky: 1
Registrován: 05 pro 2008, 01:00

Meos duo - oprava

#1 Příspěvek od alinka »

Ahoj, nevie niekto z vas, kde by som nasla servis na premietacku, resp. projektor znacky Meos duo. Je mozne, ze ma vylomeny nejaky zubok, pretoze mi nechce zachytit film. Prosim, nevie mi niekto poradit???

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#2 Příspěvek od galjo »

No myslím si že dnes už asi ťažko niekto opravuje také výrobky. A nemáš náhodou prepnuté na inakší formát filmu ??

Uživatelský avatar
sestra6
Příspěvky: 7
Registrován: 02 led 2010, 01:00

#3 Příspěvek od sestra6 »

Taky mám ten samý problém, ulomil se horní zoubek podavače filmu, který je tvořen výliskem z ohýbaného plechu. Zoubek snad půjde nahradit kouskem jehly, problém je, jak ho přilepit, když je tam od žárovky velké teplo. Něco zkusím, až to spravím, tak dám vědět. Ivan.

Uživatelský avatar
Hanizek
Příspěvky: 364
Registrován: 01 dub 2009, 02:00
Bydliště: Uganda

#4 Příspěvek od Hanizek »

sestra6: Zkus epoxidový tmel na kovové materiály. Je to sice dražší věcička (asi 50g tyčinka za 200Kč), ale velice dobrá.
Síla bez rozumu se vlastní vahou hroutí (Horatius)

Uživatelský avatar
sestra6
Příspěvky: 7
Registrován: 02 led 2010, 01:00

#5 Příspěvek od sestra6 »

Tak jsem pod ulomeným zoubkem vyvrtal 0,5 mm vrtáčkem dirku a tou prostrčil zdrsněný špendlík a zatmelil dvousložkovým tmelem. Už jen namontovat a vyzkoušet. :D

Uživatelský avatar
sestra6
Příspěvky: 7
Registrován: 02 led 2010, 01:00

#6 Příspěvek od sestra6 »

Tak už to funguje, umí to oba formáty 8-mi mm filmů. Ale rozborka a sborka je dost horor. Hlavně si odměřte vzdálenost toho rotujícího kotouče s výřezy/clonky/ od ložiska, protože se musí povolit a odsunout, jinak to tam nejde vrátit. A hlavně si sundejte ten držák síťovné zdířky, líp se tam trefuje ta zpětná pružinka. Opravu si můžete prohlédnout na
http://www.sestra6.rajce.net/Podavac

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“