DVD JVC XV-N332- norma obrazu?

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

DVD JVC XV-N332- norma obrazu?

#1 Příspěvek od mi-ro »

Mám tento přehrávač, po zapojení je obraz i menu jako v jiné normě (NTSC-?) tedy rozpadlá čb synchronizace. Jinak mechanika načítá. V SETUPu ale není nikde možnost výběru normy. Neví někdo jestli se dá měnit? Dík za info
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

#2 Příspěvek od cabernet »

Asi sa bude jednat o nejaku zavadu vnutri zariadenia, ked aj necita a nie je moznost nastavit normu v zariadeni. Stava sa niekedy, ze po spojeni takychto a podobnych zariadeni s TV ide obraz bez farby. Tu je naviac rozsypany.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#3 Příspěvek od mi-ro »

Možná jsi špatně četl, právě že NAČÍTÁ a čas na DSP běží, reaguje na DO ale synchonizace je mimo. Těžce jsem na nezasynchronizované TV vyloudil SETUP ale možnost měnit TV systém tam není. PS ano, může se jednat o závadu, to je to co potřebuji bezpečně určit. protože pokud je to závada, je to jeho konec :D
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

#4 Příspěvek od cabernet »

Prepac, zle som nieco precital. Ak to teda nebude v ponuke menu(normy) tak asi bude zavada a este k tomu na signal. doske.

Uživatelský avatar
freediver
Příspěvky: 101
Registrován: 01 říj 2008, 02:00

#5 Příspěvek od freediver »

podrz na ovladaci na 5 sekund tlacidlo I/P a potvrd ENTER

Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

#6 Příspěvek od cabernet »

freediver píše:podrz na ovladaci na 5 sekund tlacidlo I/P a potvrd ENTER
Po precitani tvojho prispevku som si spomenul, ze nieco podobne som davno robil a fungovalo to. Pamatam sa ze pocas chodu suflika som musel podrzat nejake tlacidlo. Bolo to vsak na zariadeni ineho vyrobcu. Poslem mi-ro-vi navod.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#7 Příspěvek od mi-ro »

freediver píše:podrz na ovladaci na 5 sekund tlacidlo I/P a potvrd ENTER
Seš jednička! Po vyučování se u mě přihlas v kabinetu a vezmi sebou žákovkou knížku. Máš u mě pochvalu- funguje to! Jinak opět žasnu nad genialitou výrobce. Ale nakonec "kurvítka" někdy pracují ve prospěch servisů :D
..to bude jen ňákej odpůrek

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “